Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Niyashi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Niyashi
Nick Administratora, który banował: Zabsong/KrychaMieczXD
Kiedy to się stało?: 7 lipca
Opis sytuacji: Zostałam nie słusznie zbanowana na serwerze discord, dostałam bana po napisaniu że jestem prawdziwą "kurumi" ponieważ 1 osoba z administracji wzięła mnie za człowieka który ma perma i robi multi konta. Ta osoba wcześniej była na multi koncie z moim nickiem oraz sie podemnie podszywała, pisząc w mojej osobie. Zostałam tutaj wysłana po rozmowie z administratorem który mnie zbanował. Osoba która miała dostęp do multikonta które było moim starym kontem nie ma dostępu do mojego głownego konta na którym mam nick: Niyashi Proszę o unbana na serwerze discord ponieważ według mnie ban był nie słuszny oraz nie zasłużony. Również dostałam bana na serwerze minecraft na którym praktycznie nie przebywałam oraz również nie mam pojecia z jakiego powodu ponieważ konto minecraft jak i discord o nicku Niyashi należy tylko i wyłącznie do mnie. Proszę o szybką odpowiedz<3962904332_Zrzutekranu(231).thumb.png.58b8eb33156866dc27ec035686649fd1.png
Screen bana: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Po co tworzyć kolejne konto jak ma się już 4? 😄

image.png

  • Haha 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
24 minuty temu, Niyashi napisał:

Zapomniałam pasów do wszystkich..

To należy sobie przypomnieć, najlepiej poprzez rozmowę na TS3/Discord (oczywiście na pw na DC)

 

Przykro nam, ale nie otrzymasz unbana na serwerze. Udostępniając konto innej osobie bierzesz pełną odpowiedzialność za to, co się z tym kontem dzieje. Najwidoczniej zaufałaś nie tej osobie ;/

Nie będziemy ryzykować sytuacji, w której dajemy UB nie wiedząc, czy to naprawdę Ty. A póki co uważamy, że Pan Klaun nieudolnie próbuje nie wiadomo czego. Wchodzenie na mobilnym IP niestety nie jest skuteczną opcją (ups)

 

A jeśli nadal brniemy w wersję "jestem prawdziwą Kurumi" to zapraszam na TS3 w celu weryfikacji tożsamości 🙂 A z tego co pamiętam ostatnio szybko wyszłaś (a raczej wyszedłeś) z ts'a w momencie, kiedy Ciebie przeniosłem.

 

  • Superka 1
  • Wow 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...