Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kordhell

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Lepper_
Nick osoby oskarżonej: bejba i klan FOX
Miejsce wydarzenia: chat serwera i prawdopodobnie też forum 
Data i godzina wydarzenia: ataki są zawsze, gdy aktywna jest bejba, lecz screeny tyczą się dnia 6 lipca 2023 roku, około 11:102023-07-06_11_40_27.thumb.png.75037eff3f3b93385391498caf1d01b9.png
Opis sytuacji: gracz o nicku "bejba", atakuje, wyzywa, obraża innych graczy, w tym mnie, oraz członków klanu AMEN. Jest też oszustem posiadającym multikonto. Wielokrotnie była banowania tak, jak członkowie jej klanu.
Dowody: Załączone zrzuty ekranu obrobione paintem, oraz relacje graczy

2023-07-06_11.40.23.png

2023-07-06_11.40.19.png

2023-07-06_11.40.14.png

2023-07-06_11.40.10.png

2023-07-06_11.40.06.png

2023-07-06_11.40.32.png

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak...

3 godziny temu, Lepper_ napisał:

Opis sytuacji: gracz o nicku "bejba", atakuje, wyzywa, obraża innych graczy, w tym mnie, oraz członków klanu AMEN. Jest też oszustem posiadającym multikonto. Wielokrotnie była banowania tak, jak członkowie jej klanu.

Przytoczone przez Ciebie dowody o wiele bardziej obciążają Ciebie, niż gracza bejba.

Spoiler
Cytat

opanuj hormony, i autyzm też

 

Ponadto zarzucasz graczowi rzeczy, które są niezgodne z prawdą i nie posiadasz na nie dowodów:

  • "jest oszustem" - o co chodzi i gdzie dowód?
  • "multikonto" - jak już zostało to wcześniej wyjaśnione, bejba dokonała zmiany nicku z vixa_mila i nie posiada żadnego multikonta
  • "wielokrotnie była banowana, jak członkowie jej klanu" - nie znajduję żadnego potwierdzenia tego, gracz o nicku bejba ma na koncie tylko 1 bana za obrazę administracji, zresztą nie jest to podstawa do składania na nią skargi

Jeżeli chodzi o to, co bejba napisała na czacie, to dostała za to ode mnie upomnienie jeszcze przed Twoim zgłoszeniem (którego de facto nie przesłałeś, bo zrobiłeś literówkę w nazwie komendy).

 

Poza tym, pisałem że jeżeli posiadasz, to żebyś załączył dowody z logów, które sięgają dalej niż zasięg scrollowania czatu.

 

Do odrzucenia, o ile nie pojawią się inne, sensowne dowody.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, artur3126 napisał:

A więc tak...

Przytoczone przez Ciebie dowody o wiele bardziej obciążają Ciebie, niż gracza bejba.

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Ponadto zarzucasz graczowi rzeczy, które są niezgodne z prawdą i nie posiadasz na nie dowodów:

  • "jest oszustem" - o co chodzi i gdzie dowód?
  • "multikonto" - jak już zostało to wcześniej wyjaśnione, bejba dokonała zmiany nicku z vixa_mila i nie posiada żadnego multikonta
  • "wielokrotnie była banowana, jak członkowie jej klanu" - nie znajduję żadnego potwierdzenia tego, gracz o nicku bejba ma na koncie tylko 1 bana za obrazę administracji, zresztą nie jest to podstawa do składania na nią skargi

Jeżeli chodzi o to, co bejba napisała na czacie, to dostała za to ode mnie upomnienie jeszcze przed Twoim zgłoszeniem (którego de facto nie przesłałeś, bo zrobiłeś literówkę w nazwie komendy).

 

Poza tym, pisałem że jeżeli posiadasz, to żebyś załączył dowody z logów, które sięgają dalej niż zasięg scrollowania czatu.

 

Do odrzucenia, o ile nie pojawią się inne, sensowne dowody.

Chętnie załączyłbym logi, gdyby nie fakt, że ich nie zapisuję. Nie wydaje mi się, by zmieniła konto full legal, gdyż jej działka jest dalej dostępna. A oszukany - zostałem ja. Kiedy zgodziła się budować wieżowiec dla klanu, potem go zburzyła.

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lepper_ napisał:

Chętnie załączyłbym logi, gdyby nie fakt, że ich nie zapisuję. Nie wydaje mi się, by zmieniła konto full legal, gdyż jej działka jest dalej dostępna. A oszukany - zostałem ja. Kiedy zgodziła się budować wieżowiec dla klanu, potem go zburzyła.

Logi zapisują się same, masz je w plikach gry w folderze logs, a screeny które wysłałeś są niezbyt dobre, nie pokazują jej winy 😞 i trochę obciążają Ciebie 😞
EDIT ja tylko podpowiadałem jak to zgłosić, więc nie podpisuje się pod skargą, nic nie potwierdzam, nie wiem za bardzo o co tam poszło okok

Edytowane przez WladcaStopy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment skarga jest kompletnie do odrzucenia, ponieważ (i słusznie) powinny być jakiekolwiek dowody, których w poście brak.

 

Choć doskonale wiem, że przy regularnym robieniu SS, dowodów na jej zachowania byłoby wiele, jednak uważam, że to sprawy do natychmiastowego /zgłoś oraz przesłania zdjęć do adminów, niżeli pisanie skargi na forum. Za którymś razem z kolei może przestaną w końcu dawać jej jedynie upomnienia.


Bejba ogólnie ma jakieś specyficzne poczucie humoru i lubi prowokować, ale imo tacy gracze powinni być banowani bez mrugnięcia okiem, żeby odechciewało im się robienie sobie beki z (przykład) „Administracja ma downa”.  Chyba nawet za to albo coś podobnego została wyciszona przez berkowskiego. 
 

 

Edytowane przez Wariatka_29
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, WladcaStopy napisał:

Logi zapisują się same, masz je w plikach gry w folderze logs, a screeny które wysłałeś są niezbyt dobre, nie pokazują jej winy 😞 i trochę obciążają Ciebie 😞
EDIT ja tylko podpowiadałem jak to zgłosić, więc nie podpisuje się pod skargą, nic nie potwierdzam, nie wiem za bardzo o co tam poszło okok

Ciekawe, bo u mnie w plikach gry nie ma folderu "logs", a w ustawieniach skylanda jest opcja "włącz okienko logów", którą mam wyłączoną, gdyż dzielę komputer z rodziną.

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wariatka_29 napisał:

"powinny być jakiekolwiek dowody, których w poście brak"

 

Choć doskonale wiem, że "przy regularnym robieniu SS, dowodów na jej zachowania byłoby wiele, jednak uważam, że to sprawy do natychmiastowego /zgłoś oraz przesłania zdjęć do adminów, niżeli pisanie skargi na forum Za którymś razem z kolei może przestaną w końcu dawać jej jedynie upomnienia"

 

 

Teraz rozuniem sprawę, w takim razie będę zbierać dowody, bez większej afery. Jestem za zamknięciem sprawy, gdyż czuję, że się ośmieszyłem.

  • Like 1

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lepper_ napisał:

Teraz rozuniem sprawę, w takim razie będę zbierać dowody, bez większej afery. Jestem za zamknięciem sprawy, gdyż czuję, że się ośmieszyłem.

Po prostu podeślij te logi.

W internecie dostępnych jest wiele poradników, jak to zrobić.

Natomiast jeżeli nadal nie potrafisz, to zgłoś się na dyżurkę TS3/Discord, na pewno ktoś Ci tam pomoże.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, artur3126 napisał:

Po prostu podeślij te logi.

W internecie dostępnych jest wiele poradników, jak to zrobić.

Natomiast jeżeli nadal nie potrafisz, to zgłoś się na dyżurkę TS3/Discord, na pewno ktoś Ci tam pomoże.

Powtarzam po raz ętny, iż nie zapisuję logów. Ta opcja jest wyłączoma w launcherze.

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry. Odniosę się do tej skargi. Jako iż jestem członkiem tego klanu od początków, nie zauważyłam żadnych podejrzanych ruchów członków tego klanu. Bejba wcale nie jest oszustem, a multikonto które stworzył było tworzone świadomie ponieważ na jego poprzednie konto ktoś się włamał. Jestem za odrzuceniem.

Pozdrawiam,

Milena_PS4

 

Edytowane przez Milena_PS4

Wszyscy myślą, że ja jestem jakąś idiotką, która nigdy nie opanuje siebie i swoich myśli, nadal będzie mówić wszelkie głupstwa, oraz zachowywać się jak gdyby nie miała nawet połowy swojego małego mózgu... Lecz ja tylko... jEsTeM kArAlUcHeM

Untitled52_20240706081125.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Przyszłam tylko dodać że gracz bejba często obraża kogoś nie tylko na ./msg ale też na zwykłym chacie co robi bardzo długo a dostaje jedynie upomnienie za jakiś wulgaryzm itp. nie jestem w stanie przesłać dowodów ponieważ znajduję się aktualnie po za domem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Nie rozumiem czemu w ogóle w tej skardze znajduje się klan fox. Wojny które robią są normalne. Po to chyba dodali wojny żeby można było je zaakceptować oraz wygrać. 

  • Like 1

Wszyscy myślą, że ja jestem jakąś idiotką, która nigdy nie opanuje siebie i swoich myśli, nadal będzie mówić wszelkie głupstwa, oraz zachowywać się jak gdyby nie miała nawet połowy swojego małego mózgu... Lecz ja tylko... jEsTeM kArAlUcHeM

Untitled52_20240706081125.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Skargę odrzucam! Na załączonych dowodach nie widać niczego obciążającego gracza bejba. Jeśli @artur3126 już wtedy ją upomniał, to na tym na razie się skończy.

Zdajemy sobie sprawę z zachowania oskarżonego gracza i będziemy ją mieć na oku.

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Skarga na Gracza została odrzucona!

 

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...