Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

wildcqt

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: WildCqt
Nick Administratora, który banował: KatyTop
Kiedy to się stało?: ok. 15:00 dzisiaj
Opis sytuacji: Grałem sobie na serwerze od 15 i ciągle ogłaszałem vouncher kolory nicku na sprzedaż niestety sie nie sprzedał to postanowiłem go zużyć. Jedna osoba sie pytała na /msg czy zuzyty odpowiedzialem jej ze tak w końcu vouncher sprzedał sie za 1000$ a był wart około 150tysiecy...  tak czy siak zrobilem blad nie poinformowałem na czacie przed wystawieniem ze zuzyty poprostu sie rozpędziłem rozumiem swój błąd i prosze o skrócenie kary myśle że nie jest to poważne przewinienie .. myśle ze za oszustwo handlowe w 100% można by było uznać moją kare gdyby kod nie był widziany na czacie podczas licytacji... tak to kazdy widział co bierze bo cena końcowa licytacji osiagnela by wiekszy duuuuzo wiekszy próg. Pozdro 
Screen banahttps://prnt.sc/Mi8nI-bGC2gY

Edytowane przez wildcqt
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Blokada już minęła, więc odrzucam.

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...