Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Ban podczas nie obecności na serwerze.


xMarcekk

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór odwołania od blokady:

Nick zbanowanego: xMarcekk
Nick Administratora, który banował: Zabsong
Długość bana: 4 dni 23 godziny 39 minut 34 sekund
Kiedy to się stało?: Nie mam pojęcia, wczoraj wyszedłem z serwera dzisiaj rano chciałem wejść i mam bana.
Opis sytuacji: Wczoraj zakupiłem SVIP na serwerze realcraft, grałem cały dzień do około godziny 1:00/2:00 w nocy, aż w końcu poszedłem spać. Dzisiaj chcę wejść na serwer i dostaje powiadomienie że dostałem bana na włam na konto i za jakąś obrazę. Nie wiem jak to możliwe ale dużo osób widziało mnie wczoraj na serwerze do godziny 2:00 i to jest nie możliwe, żebym włamał się komuś na konto po wydaniu 17zł na SVIPa i załatwieniu sobie bana. Proszę o jakiekolwiek dowody że to ktoś z mojego ip włamał się na konto, bo jak na razie to dostałem bana za nic i nawet nie wiem o co chodzi. 
Screen banaspacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
Admin

Blokada z tym powodem już dawno minęła.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...