Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

franikM

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: franikM
Nick Administratora, który banował: KrychaMieczXD
Długość bana: nie podano
Kiedy to się stało?: 28.06.2023 ok. 14:30
Opis sytuacji: Zostałem zbanowany za to że mam multikonto, chociaż że nie mam. chciałem tylko zalogować się na te konto na innym mc bo gram na crystal launcher a chcialem sie zalogować na TLauncher i niechcący wpisałem na TLauncher zamiast franikM to franiM, więc zdażyła się literówka i dlatego mam bana. Proszę o jak najszybsze odbanowanie i przepraszam za nieporozumienie.
Screen bana

Spoiler

 

image.thumb.png.162f67d5253db06d6b3bb11bab0dcb9d.png

Edytowane przez franikM
zapomniałam dodać tagów oraz zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Na ogół to wpisałeś inny nick tak? Gdzie by ci się wyświetliło że podane hasło lub nazwa użytkownika jest błędn* (przynajmniej tak jest na crystal launcher), poza tym powinno się sprawdzać czy nie ma błędu. Dostałeś bana za mk którego masz nazwę w banie. Najlepiej by było gdybyś się zapytał na dc czy ts3 by rozwiązać tą sprawę.

  • Like 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Kotkimrr.. napisał:

Cześć! Na ogół to wpisałeś inny nick tak? Gdzie by ci się wyświetliło że podane hasło lub nazwa użytkownika jest błędn* (przynajmniej tak jest na crystal launcher), poza tym powinno się sprawdzać czy nie ma błędu. Dostałeś bana za mk którego masz nazwę w banie. Najlepiej by było gdybyś się zapytał na dc czy ts3 by rozwiązać tą sprawę.

dziękuję za radę ale jednak poczekam na odpowiedź administracji. jeżeli nie odbanują zrobię tak jak powiedział*ś. jeszcze raz dziękuję 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Tak jak nazwa wskazuje dostałeś bana za MK i nie jest to konto podawane przez Ciebie, ktoś o nicku vixa_mila gra już z Twojego IP, jeżeli jest to ktoś z rodziny wystarczy to zgłosić dowolnemu SModeratorowi, obecnie najlepiej to zrobić na discordzie.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Drogi graczu, Twoje konto na serwerze ma takie samo IP rejestracji i ostatnie IP, jak gracz vixa_mila, dlatego dostałeś bana za "multikonto". Jeżeli ten gracz to ktoś z Twojej rodziny, lub np. kolega z bloku, to należy zgłosić współdzielenie IP na naszym discordzie. 
Współdzielenie to opcja, która pozwala Ci na grę z innymi osobami na jednym IP lub komputerze. Aby uzyskać takie pozwolenie, udaj się z osobą współdzieląca na naszego TeamSpeaka lub Discorda, a następnie zgłoś się do administratora z rangą SMod+ celu weryfikacji. Pamiętaj - brak zgłoszenia się do listy może grozić blokadą za MultiKonto.
Link do discorda -> https://discord.gg/realcraft

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...