Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Epicka z zadania dziennego


Wariatka_29

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: Wariatka_29
Propozycja dotyczy: Epicka z dziennego.
Opis propozycji: Witam wszystkich bardzo serdecznie. Proponuję, aby usunąć epicką skrzynkę z zadania dziennego. Już wolałabym dostać stak cobbla albo kupon na lotto. Epiki dropią bardzo często, a nie mają kompletnie żadnej wartości. Niby można spróbować opchnąć je jakiemuś nowemu graczowi, który nieświadomie ją otworzy i zmarnuje klucz, który wielokrotnie przekracza wartość skrzynki, jednak uważam, że to jest niefajne.
Zatem wnoszę o całkowite usunięcie tego przedmiotu albo chociażby zmniejszenie szansy na jego otrzymanie. 
Dodatkowe SS'y: Nie potrzeba

Edytowane przez Wariatka_29
  • Superka 3
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz opychać to jakiemuś nowemu graczowi żeby to na nieswiadomce otworzył to się zastanów trochę nad sobą bo robienie kasy na nowych to trochę głupi pomysł, ale chociaż dobrze wiedzieć że moje odczucia co do osób z twojego klanu nie były błędne. Propozycja srednia mi osobiście ani razu nie wypadły epiki, a nawet jeśli to jest to dzienny quest - czyli coś co nie ma sporej wagi na sobie a pomimo tego chcesz żeby nie było szansy na wypadnięcie czegos co nie ma wartości.

Edytowane przez FLAYMANEFLAME
  • Nie ośmieszaj się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FLAYMANEFLAMEDziwne, że każdemu wypadają epiki, a akurat tobie nie XD I właśnie jak na dzienny quest, mógłby wypadać kupon na lotto zamiast czegoś, co wrzucę do lawy

+ Polecam naukę czytania ze zrozumieniem, bo widzę, że masz z tym niemały problem

 

Pozdrawiam z klanem Amen

  • Superka 1
  • Like 1
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FLAYMANEFLAME napisał:

Jak chcesz opychać to jakiemuś nowemu graczowi żeby to na nieswiadomce otworzył to się zastanów trochę nad sobą bo robienie kasy na nowych to trochę głupi pomysł, ale chociaż dobrze wiedzieć że moje odczucia co do osób z twojego klanu nie były błędne. Propozycja srednia mi osobiście ani razu nie wypadły epiki, a nawet jeśli to jest to dzienny quest - czyli coś co nie ma sporej wagi na sobie a pomimo tego chcesz żeby nie było szansy na wypadnięcie czegos co nie ma wartości.

przecież ona opisała jak wygląda aktualnie sytuacja, jedyne co można zrobić z epickimi to opchnąć nieświadomej osobie, ale jak rozumiem czytanie ze zrozumieniem jest dla Ciebie za trudne no ok " jednak uważam, że to jest niefajne." Jak to ani razu nie wypadły epiki, to jest jeden z najczęstszych dropów XDD Jeżeli dla Ciebie to jest normalne że nagroda za quest to coś co można tylko wyrzucić to ok, nie mam pytań XDDDD zgodnie z tą "logiką" to może usuńmy questy dzienne skoro mają dawać coś co nie ma żadnej wartości

  • Superka 1
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro opisała jak wygląda sytuacja to po co daje taki głupi przykład, rozumiem że pisanie z sensem też przychodzi z wiekiem, a powyżej mamy tego przykład że tutaj go jeszcze nie ma. Całe szczęście że na serwerze można chociaż was wyłączyć. Pozdrawiam 

Edytowane przez FLAYMANEFLAME
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FLAYMANEFLAME napisał:

Skoro opisała jak wygląda sytuacja to po co daje taki głupi przykład, rozumiem że pisanie z sensem też przychodzi z wiekiem, a powyżej mamy tego przykład że tutaj go jeszcze nie ma. Całe szczęście że na serwerze można chociaż was wyłączyć. Pozdrawiam 

To zdanie się wyklucza, to w końcu opisała jak wygląda sytuacja czy dała głupi przykład

  • Like 1
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, WladcaStopy napisał:

To zdanie się wyklucza, to w końcu opisała jak wygląda sytuacja czy dała głupi przykład

 

57 minut temu, WladcaStopy napisał:

rozumiem czytanie ze zrozumieniem jest dla Ciebie za trudne no ok 

 

Godzinę temu, Wariatka_29 napisał:

 

+ Polecam naukę czytania ze zrozumieniem, bo widzę, że masz z tym niemały problem

 

Pozdrawiam z klanem Amen

 

Liżcie się dalej bo tylko to wam zostało, przeczytajcie jeszcze raz co napisałem a jak macie problem ze zrozumieniem, albo jakieś wątpliwości to odezwijcie się do mnie na pw to wam wszystko wytłumacze. Bez pozdrowień

  • Thinking 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KidMod

Na tak. Epiki są teraz jednymi z najmniej użytecznymi itemami a już zwłaszcza dla vipów i svipów, więc jakby usunąć je chociaż z dziennych było by dobrze.

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2023 o 11:30, FLAYMANEFLAME napisał:

to się zastanów trochę nad sobą bo robienie kasy na nowych to trochę głupi pomysł

Ja się zastanowiłem i doszedłem do wniosku, że kocham pieniądze i to najlepszy sposób zarobku. 

 

W dniu 28.06.2023 o 14:22, FLAYMANEFLAME napisał:

Liżcie się dalej

O jakiej części ciała mowa? A tak na poważnie - osobiście jestem z klanu ukrywającego się pod tagiem MRAW. Zaprosił mnie do niego mój dobry znajomy Teorii, oczywiście niezwłocznie przyjąłem zaproszenie od kumpla. Chce przez to powiedzieć, że nie mam żadnych powiązań z klanem AMEN i jestem w waszym sporze na poziomie neutralnym. Pierwsze co można zaobserwować to niezdrowa agresja z Twojej strony, nie wiem dokładnie co ten klan Ci zrobił, ale po co się tak unosić skoro dziewczyna napisała tylko bardzo słuszną propozycje odnośnie tych nic niewartych skrzyń. Wspomniałeś także, że na serwerze można ich wyłączyć - nie lubisz ich to ich zablokuj na forum i nie wchodź w ich tematy, propozycje czy cokolwiek a będziesz spał spokojniej. 

Wyrocznia w składzie (ja) wydała wyrok i kłótnię pod tą propozycją jednogłośnie i bezapelacyjnie wygrywa klan AMEN. 

 

Wracając do propozycji, bo to przecież główny wątek... Słuchajcie no mi osobiście nigdy epicka nie dropnęła dlatego nie znam tego uczucia i jeszcze mam cały monitor, lecz przypuszczam, że autorce propozycji zdarza się to nagminnie znając jej poziom szczęścia i stąd ta propozycja. W mojej ocenie epickie skrzynki w ogóle powinno wywalić się z gry, bo są bezużyteczne, albo zrobić coś takiego, że otwiera się je bez klucza, bo przecież aktualnie jest to kabaret, parodia i stand-up w jednym jeżeli ktoś zużywa klucz na epicką...

 

Podkręcony drop? no co wy...

image.png

image.png

  • Superka 1

1698233994_ezgif.com-gif-maker(1).gif.28e8b1d60ad735cacd106687cdb0748a.gifezgif.com-gif-maker.gif.bdd7693358f0907062dba116f1631cd7.gif

17.01.2021💔

200 §3 kk Dz.U.2020.1444

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TAK, epiki są obecnie faktycznie bezużyteczne, a jest to bardzo denerwujące, gdy po zrobieniu zadania, na które wydaliśmy trochę kasy (np. załóż na głowę blok x2 lub zabij gracza) dostajemy coś tak bezużytecznego jak epicka.

 

W dniu 28.06.2023 o 11:30, FLAYMANEFLAME napisał:

Jak chcesz opychać to jakiemuś nowemu graczowi żeby to na nieswiadomce otworzył to się zastanów trochę nad sobą bo robienie kasy na nowych to trochę głupi pomysł, ale chociaż dobrze wiedzieć że moje odczucia co do osób z twojego klanu nie były błędne.

Sprzedawanie epickich skrzynek nowym graczom nie jest zabronione - dowiedzenie się, co jest wartościowe, a co nie jest jednym z elementów poznania serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Będziemy poprawiać ekonomie związaną ze skrzynkami. Obecnie zrobiliśmy duży błąd dodając te skrzynki dla vipów/svipów dlatego będziemy pracować nad rozwiązaniem tego problemu jak i zwiększeniem wartości epickiej skrzynki którą będzie można dalej craftować. Nie mamy zamiaru nic usuwać z zadań dziennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Propozycja została odrzucona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...