Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Patrykplyoutube

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Msi_TM
Nick osób oskarżonych: MaslaCzaj, chruma, SzybkiCzlek22, Wariatka_29
Miejsce wydarzenia: Serwer mc

Data i godzina wydarzenia:  w okolicach 12.06.2023
Opis sytuacji: Klan WFZ i AMEN oszukał mnie i mojego kolegę na kwotę 1 000 000$ 
Dowody Wpłata na klan Lider klanu miał oddać to w formie przelewu ponieważ zaczerpną pożyczkę od nas

Edytowane przez Patrykplyoutube
  • Dislike 2
  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbradziej jestem na tak ponieważ jestem świadkiem i sam zostalem oszukany przez te klany+ nie jest to pierwsza skarga na tych delikwentow wiec chyba czas ruszyc dupska i pobanowac idiotow z wymienionych wyzej klanow

 

do akceptacji

 

Edytowane przez JhonnnY
  • Dislike 2
  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Patrykplyoutube napisał:

Twój nick: Msi_TM
Nick osób oskarżonych: MaslaCzaj, chruma, SzybkiCzlek22, Wariatka_29
Miejsce wydarzenia: Serwer mc

Data i godzina wydarzenia:  w okolicach 12.06.2023
Opis sytuacji: Klan WFZ i AMEN oszukał mnie i mojego kolegę na kwotę 1 000 000$ 
Dowody Wpłata na klan Lider klanu miał oddać to w formie przelewu ponieważ zaczerpną pożyczkę od nas

Oskarżam Ciebie o zniesławienie mojego klanu jak i Amen. 

Wpłaty są dobrowolne, nikt nikomu nie karze wpłacać, wy jacyś niewyuczalni jesteście. 

Proszę o ukaranie graczy powyżej. 

Pozdrawiam serdecznie 

MasalaCzaj 

Edytowane przez MasalaCzaj
  • Superka 1
  • Like 1
  • Bleh 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE, ponieważ:

Nr 1: Dlaczego kolega nie napiszę tej skargi lub nie podasz jego nicku?

NR 2:

Godzinę temu, Patrykplyoutube napisał:

Nick osób oskarżonych: MaslaCzaj, chruma, SzybkiCzlek22, Wariatka_29
Miejsce wydarzenia: Serwer mc

Data i godzina wydarzenia:  w okolicach 12.06.2023


 

Z tego co wiem to nikt (po za Jhonnny) nie był i w WFZ i w AMEN szcególnie około 12 czerwca/

 

Nr 3:

Godzinę temu, Patrykplyoutube napisał:


Opis sytuacji: Klan WFZ i AMEN oszukał mnie i mojego kolegę na kwotę 1 000 000$ 
 

 

Czy nie uważasz, że to trochę mało jak na skargę?

 

Nr 4:

Godzinę temu, Patrykplyoutube napisał:


Dowody Wpłata na klan Lider klanu miał oddać to w formie przelewu ponieważ zaczerpną pożyczkę od nas

Co to za dowód? jest wyraźnie napisane we wzorze, że ma być ss.

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, MasalaCzaj napisał:

Oskarżam Ciebie o zniesławienie mojego klanu jak i Amen. 

Wpłaty są dobrowolne, nikt nikomu nie karze wpłacać, wy jacyś niewyuczalni jesteście. 

Proszę o ukaranie graczy powyżej. 

Pozdrawiam serdecznie 

MasalaCzaj 

ukaranie? za co niby XDDDD

ile wy macie lat bo powyzej 12 to raczej nie

 

  • Nie ośmieszaj się 4
  • Skull 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDD

 

A tak na serio, to po pierwsze sytuacja jest mi kompletnie nieznana, po drugie brak jakichkolwiek dowodów, a po trzecie tak jak napisano wyżej, wpłaty na klan są w pełni dobrowolne, więc nawet gdyby taka akcja miała miejsce, to twój problem.


@JhonnnYchłopie, jedyną osobą, która dopuściła się jakiegokolwiek scamu to ty XD Może nie mam ss, bo mój dostęp logów nie sięga tak daleko, ale ukradłeś cały serwer dc XD Potwierdzi to jakieś ponad 20 osób. Rzucasz osądami i wyzwiskami na lewo i prawo, płaczesz od faktów i kłamiesz. Pokaż choćby jeden dowód na mój rzekomy skam.

 

I bardzo proszę naszą kochaną administracje o zareagowanie na wcześniejsze słowa tego chłopa 🙂

 

Tym razem nie pozdrawiam z klanem Amen

  • Superka 2
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, JhonnnY napisał:

ukaranie? za co niby XDDDD

ile wy macie lat bo powyzej 12 to raczej nie

 

Co ty gadasz ziomek? Nie będę cię wyzywał, bo to nie w moim stylu.

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za OffTopic.//wikkiaa

Edytowane przez wikkiaa
  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, JhonnnY napisał:

ukaranie? za co niby XDDDD

ile wy macie lat bo powyzej 12 to raczej nie

 

Chociaż, trochę honoru byś miał. 

Widać, że Twoje działanie jest celowe. 

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za OffTopic.//wikkiaa

Edytowane przez wikkiaa
  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to po kolei, po pierwsze nie rozumiem czemu nie składacie osobnych skarg, jestem jednym z założycieli AMEN, jestem tu od początku i nie mam pojęcia kim jesteś, chyba nigdy nie było Cię w naszym klanie, nie wpłacałeś żadnych pieniędzy i nie powinieneś nic pisać o nas w tej skardze jeżeli to nie Ty jesteś osobą "poszkodowaną" i jak już powinien o tym napisać Twój kolega w osobnej skardze.

 

Natomiast po drugie, jak już poruszasz ten temat to odniosę się do niego w kontekście do Twojego "kolegi" Jhonnego, został dodany do AMEN, nikt nie zmuszał go do wpłacania pieniędzy, pisałem z Wariatką i nie ma pojęcia czy coś wpłacał, może tak, może nie, chociaż to nie ma znaczenia bo jeżeli były jakieś wpłaty to dobrowolne.

 

Jeżeli ktoś kogoś tu oszukał i źle potraktował to właśnie kolega Jhonny, ukradł nam klanowy discord na którym była większość osób z klanu, a potem wyzywał wariatkę i innych klanowiczów, nazywał nas scamerami bo śmieliśmy założyć nowy discord klanowy i go tam nie dodać i od dłuższego czasu stosuje wobec nas jakieś dziwne prowokacje i próbuje się mścić, samego ukradnięcia dc nie mamy za bardzo jak udowodnić, a co najwyżej mamy screeny z tamtego serwera na których reagowaliśmy na ten fakt pisząc troszkę niecenzuralnych rzeczy dlatego tego nie przytoczę(co i tak nie ma znaczenia, screeny z innego dc są nie do zweryfikowania), natomiast te prowokacje, wyzywanie nas, ciągłe psioczenie na AMEN jest widoczne, myślę że większość graczy serwera widziało jak zachowuje się Jhonny, a i pod tą skargą pokazał poziom.

 

Ta skarga oczywiście jest do odrzucenia, brak tutaj jakichkolwiek dowodów, nie wiem jak wygląda sprawa z WFZ, bez dowodów to są tylko zarzuty wyssane z palca i nie mają żadnego pokrycia, oczywiście doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że ta skarga zostanie odrzucona, ale mimo to czułem potrzebę wyjaśnienia tej sprawy w razie jakichkolwiek innych prób dyskredytowania czy to wariatki czy mnie czy klanu AMEN, dziękuję za uwagę, biskup St00pka 

 

 

  • Superka 2
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba @WladcaStopywszystko podsumował i nie ma co dodawać. Ze swojej strony powiem tylko, że za zniesławienie, ciągłe pomawiania oraz prowokacje również powinny być wyciągane jakieś konsekwencje, w szczególności, iż Jhonny nie jest administracji obcy. Przykład: robienie afczarek i prucie się, jak to mogliście mu zniszczyć. 

Jhonny, dojrzyj albo zmień serwer, jeśli ten nie odpowiada twojemu niskiemu wiekowi, który zmusza cię do takiego popapranego i wcale nie śmiesznego zachowania. Po co robić sobie wrogów na gierce? No ludzie.

Tym razem pozdrawiam razem z klanem Amen.

  • Superka 1
  • Like 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, WladcaStopy napisał:

Dobra to po kolei, po pierwsze nie rozumiem czemu nie składacie osobnych skarg, jestem jednym z założycieli AMEN, jestem tu od początku i nie mam pojęcia kim jesteś, chyba nigdy nie było Cię w naszym klanie, nie wpłacałeś żadnych pieniędzy i nie powinieneś nic pisać o nas w tej skardze jeżeli to nie Ty jesteś osobą "poszkodowaną" i jak już powinien o tym napisać Twój kolega w osobnej skardze.

 

Natomiast po drugie, jak już poruszasz ten temat to odniosę się do niego w kontekście do Twojego "kolegi" Jhonnego, został dodany do AMEN, nikt nie zmuszał go do wpłacania pieniędzy, pisałem z Wariatką i nie ma pojęcia czy coś wpłacał, może tak, może nie, chociaż to nie ma znaczenia bo jeżeli były jakieś wpłaty to dobrowolne.

 

Jeżeli ktoś kogoś tu oszukał i źle potraktował to właśnie kolega Jhonny, ukradł nam klanowy discord na którym była większość osób z klanu, a potem wyzywał wariatkę i innych klanowiczów, nazywał nas scamerami bo śmieliśmy założyć nowy discord klanowy i go tam nie dodać i od dłuższego czasu stosuje wobec nas jakieś dziwne prowokacje i próbuje się mścić, samego ukradnięcia dc nie mamy za bardzo jak udowodnić, a co najwyżej mamy screeny z tamtego serwera na których reagowaliśmy na ten fakt pisząc troszkę niecenzuralnych rzeczy dlatego tego nie przytoczę(co i tak nie ma znaczenia, screeny z innego dc są nie do zweryfikowania), natomiast te prowokacje, wyzywanie nas, ciągłe psioczenie na AMEN jest widoczne, myślę że większość graczy serwera widziało jak zachowuje się Jhonny, a i pod tą skargą pokazał poziom.

 

Ta skarga oczywiście jest do odrzucenia, brak tutaj jakichkolwiek dowodów, nie wiem jak wygląda sprawa z WFZ, bez dowodów to są tylko zarzuty wyssane z palca i nie mają żadnego pokrycia, oczywiście doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że ta skarga zostanie odrzucona, ale mimo to czułem potrzebę wyjaśnienia tej sprawy w razie jakichkolwiek innych prób dyskredytowania czy to wariatki czy mnie czy klanu AMEN, dziękuję za uwagę, biskup St00pka 

 

 

szkoda ze nie jestes zalozycielem mozgu bo brakuje ci go

 

 

22 godziny temu, Wariatka_29 napisał:

Chyba @WladcaStopywszystko podsumował i nie ma co dodawać. Ze swojej strony powiem tylko, że za zniesławienie, ciągłe pomawiania oraz prowokacje również powinny być wyciągane jakieś konsekwencje, w szczególności, iż Jhonny nie jest administracji obcy. Przykład: robienie afczarek i prucie się, jak to mogliście mu zniszczyć. 

Jhonny, dojrzyj albo zmień serwer, jeśli ten nie odpowiada twojemu niskiemu wiekowi, który zmusza cię do takiego popapranego i wcale nie śmiesznego zachowania. Po co robić sobie wrogów na gierce? No ludzie.

Tym razem pozdrawiam razem z klanem Amen.

jak ci nie pasuje to sama zmien server nie pozdrawiam lepszy klan od waszego

 

 

23 godziny temu, WladcaStopy napisał:

Dobra to po kolei, po pierwsze nie rozumiem czemu nie składacie osobnych skarg, jestem jednym z założycieli AMEN, jestem tu od początku i nie mam pojęcia kim jesteś, chyba nigdy nie było Cię w naszym klanie, nie wpłacałeś żadnych pieniędzy i nie powinieneś nic pisać o nas w tej skardze jeżeli to nie Ty jesteś osobą "poszkodowaną" i jak już powinien o tym napisać Twój kolega w osobnej skardze.

 

Natomiast po drugie, jak już poruszasz ten temat to odniosę się do niego w kontekście do Twojego "kolegi" Jhonnego, został dodany do AMEN, nikt nie zmuszał go do wpłacania pieniędzy, pisałem z Wariatką i nie ma pojęcia czy coś wpłacał, może tak, może nie, chociaż to nie ma znaczenia bo jeżeli były jakieś wpłaty to dobrowolne.

 

Jeżeli ktoś kogoś tu oszukał i źle potraktował to właśnie kolega Jhonny, ukradł nam klanowy discord na którym była większość osób z klanu, a potem wyzywał wariatkę i innych klanowiczów, nazywał nas scamerami bo śmieliśmy założyć nowy discord klanowy i go tam nie dodać i od dłuższego czasu stosuje wobec nas jakieś dziwne prowokacje i próbuje się mścić, samego ukradnięcia dc nie mamy za bardzo jak udowodnić, a co najwyżej mamy screeny z tamtego serwera na których reagowaliśmy na ten fakt pisząc troszkę niecenzuralnych rzeczy dlatego tego nie przytoczę(co i tak nie ma znaczenia, screeny z innego dc są nie do zweryfikowania), natomiast te prowokacje, wyzywanie nas, ciągłe psioczenie na AMEN jest widoczne, myślę że większość graczy serwera widziało jak zachowuje się Jhonny, a i pod tą skargą pokazał poziom.

 

Ta skarga oczywiście jest do odrzucenia, brak tutaj jakichkolwiek dowodów, nie wiem jak wygląda sprawa z WFZ, bez dowodów to są tylko zarzuty wyssane z palca i nie mają żadnego pokrycia, oczywiście doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że ta skarga zostanie odrzucona, ale mimo to czułem potrzebę wyjaśnienia tej sprawy w razie jakichkolwiek innych prób dyskredytowania czy to wariatki czy mnie czy klanu AMEN, dziękuję za uwagę, biskup St00pka 

 

 

dowod jest wystraczający - jestes poprostu idiotą

 

 

22 godziny temu, Wariatka_29 napisał:

Chyba @WladcaStopywszystko podsumował i nie ma co dodawać. Ze swojej strony powiem tylko, że za zniesławienie, ciągłe pomawiania oraz prowokacje również powinny być wyciągane jakieś konsekwencje, w szczególności, iż Jhonny nie jest administracji obcy. Przykład: robienie afczarek i prucie się, jak to mogliście mu zniszczyć. 

Jhonny, dojrzyj albo zmień serwer, jeśli ten nie odpowiada twojemu niskiemu wiekowi, który zmusza cię do takiego popapranego i wcale nie śmiesznego zachowania. Po co robić sobie wrogów na gierce? No ludzie.

Tym razem pozdrawiam razem z klanem Amen.

chyba klanem żebrak

 

 

31 minut temu, Patrykplyoutube napisał:

Tylko wiadomo że będziecie wszyscy wzajemnie się bronić bo jesteście kolegami czy tam znajomymi czy tam gej.. znaczy no gejmerami to logiczne że doprowadzicie do tego stopnia wasze klany że upadną 

prawda wasze klany upadną szybciej niz wam sie wydaje nasz klan w 2 dni byl w top 3 eziaki

 

Otrzymujesz ostrzeżenie 20% za OffTopic.

Połączono posty //wikkiaa

 

 

Edytowane przez wikkiaa
  • Nie ośmieszaj się 1
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2023 o 18:30, Patrykplyoutube napisał:

Twój nick: Msi_TM
Nick osób oskarżonych: MaslaCzaj, chruma, SzybkiCzlek22, Wariatka_29
Miejsce wydarzenia: Serwer mc

Data i godzina wydarzenia:  w okolicach 12.06.2023
Opis sytuacji: Klan WFZ i AMEN oszukał mnie i mojego kolegę na kwotę 1 000 000$ 
Dowody Wpłata na klan Lider klanu miał oddać to w formie przelewu ponieważ zaczerpną pożyczkę od nas

Tylko wiadomo że będziecie wszyscy wzajemnie się bronić bo jesteście kolegami czy tam znajomymi czy tam gej.. znaczy no gejmerami to logiczne że doprowadzicie do tego stopnia wasze klany że upadną 

 

W dniu 25.06.2023 o 18:30, Patrykplyoutube napisał:

Twój nick: Msi_TM
Nick osób oskarżonych: MaslaCzaj, chruma, SzybkiCzlek22, Wariatka_29
Miejsce wydarzenia: Serwer mc

Data i godzina wydarzenia:  w okolicach 12.06.2023
Opis sytuacji: Klan WFZ i AMEN oszukał mnie i mojego kolegę na kwotę 1 000 000$ 
Dowody Wpłata na klan Lider klanu miał oddać to w formie przelewu ponieważ zaczerpną pożyczkę od nas

Zmieńcie pampersy bo tu tak j***e gównem a nie ...to nie to to klan WFZ i AMEN tak j***e gównem 

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za  OffTopic//wikkiaa

Edytowane przez wikkiaa
  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chłopcy wyżej chyba pokazali wystarczający poziom. To raczej max, na jaki ich stać. Nie wiem, czy za to nie powinny być nadane %% 🙂 To nic nowego nie wznosi, a ośmiesza samych twórców. Administracjo, zamknijcie już tę skargę, bo większego śmiechu na sali nie można zrobić. Oni nawet dowód nie mają, a jedynie rzucają wymyślonymi tekstami, jakie usłyszeli od kolegi z sąsiedniego łóżka w zakładzie zamkniętym. 

 

Pozdrawiam serdecznie z klanem Amen

  • Superka 3
  • Like 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Przez bezsensowne kłótnie które tu prowadzicie, blokuję możliwość dodawania odpowiedzi. Skarga zostanie rozpatrzona w najbliższym czasie.

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
W dniu 26.06.2023 o 20:52, JhonnnY napisał:

dowod jest wystraczający - jestes poprostu idiotą

Nie, to nie jest wystarczający dowód 😉

Skargę odrzucam przez brak jakichkolwiek dowodów, jak również przez brak zainteresowania osoby składającej skargę (brak odpowiedzi na zadane pytania w wiadomości prywatnej na forum).

  • Superka 2

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Skarga na Graczy została odrzucona!

 

Edytowane przez aversh
  • Superka 2

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...