Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

ZielonyJohnny76


ZielonyJohnny

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: ZielonyJohnny76
Nick Administratora, który banował: KatyTop
Kiedy to się stało?: z 5 minut temu 0:55 24.06.2023
Opis sytuacji: Wszedłem do netheru pokopać złoto głównie. Trafiło mi się na kilka bloków netherytu w międzyczasie no to wykopałem i poleciałem nagle za xray'a. Jest to dość śmieszna sytuacja, bo gram tu kilka lat i nigdy nie miałem żadnego bana za takie rzeczy, a tu pyk. Nie wiem jak się w sumie inaczej z tego wytłumaczyć, bo nie dostałem nawet szansy żeby mnie za to sprawdzić. Mam rozumieć, że za każdym razem kiedy zobaczę więcej niż 3-4 bloki netherytu do wykopania to mam go po prostu nie ruszać, bo znalezienie go = ban? Wyjątkowo surowa i natychmiastowa kara za odrobinę szczęścia.
Screen bana:

 image.thumb.png.2c5e3d59c73f8ab173c3047cde328c9f.png

  • Superka 1
  • Like 1

XDD-ezgif.com-video-to-gif-converter.gif.600f5abd19ba99ddf881b023b88ce28c.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ZielonyJohnny napisał:

Nick zbanowanego: ZielonyJohnny76
Nick Administratora, który banował: KatyTop
Kiedy to się stało?: z 5 minut temu 0:55 24.06.2023
Opis sytuacji: Wszedłem do netheru pokopać złoto głównie. Trafiło mi się na kilka bloków netherytu w międzyczasie no to wykopałem i poleciałem nagle za xray'a. Jest to dość śmieszna sytuacja, bo gram tu kilka lat i nigdy nie miałem żadnego bana za takie rzeczy, a tu pyk. Nie wiem jak się w sumie inaczej z tego wytłumaczyć, bo nie dostałem nawet szansy żeby mnie za to sprawdzić. Mam rozumieć, że za każdym razem kiedy zobaczę więcej niż 3-4 bloki netherytu do wykopania to mam go po prostu nie ruszać, bo znalezienie go = ban? Wyjątkowo surowa i natychmiastowa kara za odrobinę szczęścia.
Screen bana:

 image.thumb.png.2c5e3d59c73f8ab173c3047cde328c9f.png

Zapraszam na serwerowy TS3 albo discorda w celu wyjaśnienia sprawy. 

Jeśli, nie zawiniłeś, to na pewno będzie unban z przeprosinami. 

Pozdrawiam serdecznie 

MasalaCzaj 

  • Dislike 1
  • XD 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Jak wyjaśnisz próbę wydobycia debrisu pod lawą? 

  • Like 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten blok widziałem, przyznam się bez bicia. Może to zabrzmieć śmiesznie, ale też nie wszystkie textury mi się wczytują, od dwóch dni po aktualizacji zaległych sterowników moja karta graficzna koliduje z praktycznie wszystkimi shaderami jakie testuję i zdarzyło się, że raz, dwa czy trzy razy textury mi flickerowały i przebijały przez ziemię. Teraz ten problem jest zażegnany, bo cofnąłem sobie aktualizację. Jestem pewny, że osoba, która mnie obserwowała na pewno zdążyła zauważyć, że miałem częste stopy przez alt-tabowanie z uwagi właśnie na ten problem i może faktycznie też zajmowanie się tym akurat w netherze to nie był najlepszy pomysł. Tak jak mówiłem, wszedłem tam po złoto, a to, że debris się trafił parę razy to trochę szczęścia. Dodam od siebie jak już się wyżej do tego jednego bloku debrisu przyznałem, że wykorzystałem ten sam flicker do wydobycia złota. Czy ten o to bug sprzętowy jest jakiegoś rodzaju cheatem czy nie, to mimo wszystko i tak 5 dni bana uważam za zbyt dużą karę. Chciałbym mimo wszystko zwrócić uwagę na to co napisałem wyżej. Gram tutaj bardzo długo, nigdy taka sytuacja z moim udziałem nie miała miejsca i jestem zaangażowany w społeczność, co za tym idzie zależy mi na utrzymaniu dobrej opinii, a nie posiadania łatki cheatera, którym nie jestem. Mogę dodać log z tej sytuacji cały w ramach dowodu czy coś🙆‍♂️

XDD-ezgif.com-video-to-gif-converter.gif.600f5abd19ba99ddf881b023b88ce28c.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać że po paruminutowej obserwacji ciebie wydawało mnie się bardzo dziwne to w jaki sposób kopałeś a zatrzymania uznawałam w sumie za możliwe lagi lub po prostu zawahania przy korzystaniu np z txt z xray. Jednak wykorzystywanie takich błędów jak miałeś też nie jest dobrą rzeczą i w pewnym sensie ułatwiałeś sobie tym rozgrywkę. 

Jednak tym razem mogę uznać że faktycznie mogło tak być jak piszesz, jednak jako że korzystałeś z tych błędów świadomie to jestem za skróceniem kary, a nie jej całkowitej zdjęciem.

  • Like 1

1511088302_ezgif.com-gif-maker.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zgadzam się z katy co do skrócenia odwołania, Twoja wersja może być prawdziwa, lecz samo wykorzystywanie błędu jest niestosowne, w szczególności, że jest o tym zapisek w liście niedozwolonych modyfikacji (tutaj). Następnym razem pamiętaj, żeby tak nie robić, ponieważ rzadko zdarza się jakiekolwiek skrócenie kary w przypadku blokady za cheaty.

  • Like 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Administracja zdecydowała, że można zmniejszyć dolegliwość kary!

Kara zostaje do końca tygodnia

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...