Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Nowe rangi medialne dla streamerów serwerowych oraz osób nagrywających.


skarp3ta

Wyróżnione odpowiedzi

Otagowanie: Propozycja, minecraft, teamspeak, discord oraz forum (To forum pisze tak niepewnie.)

Twój nick (z serwera): skarp3ta
Propozycja dotyczy (tytuł): Dodanie na serwer nowej rangi medialnej czyt. "Media". Nie jakiś tiktoker, youtuber czy inne badziewia tego typu. 
Opis propozycji: Witam, mam na imię Wojtek gram na waszym serwerze od 2018 roku pod różnymi nazwami nie ukrywam miałem dłuższą przerwę od gier komputerowych, która trwała prawie 2 lata w międzyczasie udało mi się zdobyć pokaźne liczby na profilu tiktokowym (chodzi oczywiście o obserwacje, jak i wyświetlenia). Co jakiś czas odpalam transmisje na żywo, gdzie przesiaduje średnio od 50 do 350 osób zależne jest to od godziny, w której trwa owa transmisja. Ale pomińmy użalanie się nad moim króciutkim życiorysem tylko przejdźmy już do tematu głównego, a mianowicie nowych rang. Daje propozycje dodanie rangi zwanej „Media” która dawałaby permisje rangi VIP lub unikalne dostępne tylko dla osób z rangą media. Można by ją było zdobyć po prze streamowaniu np. 40h z serwera oraz minimalniej liczby subskrypcji/obserwacji np. 10k co pozwoliłoby serwerowi rozwijać się zwiększać przychody za rangi, które kupowaliby nowi gracze itd. Pozwolę wyrazić swoje zdanie na temat weryfikacji oponenta, który miałby uzyskać ową rangę. Weryfikowałoby się go w sposób sprawdzania miesięcznych przyrostów obserwacji, jak i wyświetleń (sprawdzane przez specjalną stronę). Moje skromne zdanie twierdzi, że jeżeli jedna osoba uzyskałaby darmową rangę po prze streamowaniu 40h z serwera to obie osoby miałyby profit serwer zyskałby graczy, a osoba która tych graczy zwerbowała zostałaby nagrodzona rangą. Nie ukrywajmy faktów pisze tę propozycję, iż interesowałoby mnie zapraszanie nowych graczy na wasz serwer i rozbudowanie tego cudownego community (nie żartuje serio mi się podoba. :)) Jako iż mam zapał do robienia owych transmisji z realcrafta to nie mówię, że nie osoby postronne byłyby bardziej zachęcone, jeżeli do zyskania za to będzie ranga, która będzie miała prefix „Media” na czacie, ponieważ yt'berki i inne osoby publiczne lubią się wyróżniać spośród tłumu nawet samym prefixem 😛 To tyle dziękuje za poświęcenie czasu, żeby przeczytać te wypociny przyznam się, iż nie zapoznałem się, czy propozycja już zaistniała, ale jako wyjadacz serwerowy (ale nie do końca) myślę, że rozpisałem sytuacje na tyle jasno, że każdy zrozumie i administracja podejdzie do tej propozycji inaczej niż do innych każdemu, kto to czyta życzę miłego dnia bądź dobrej nocki. 😄

Dodatkowe ss'y: Nie za bardzo mam co dać, więc chyba obejdzie się bez screenów. 😛

 

 

 

 

 

zostawię żeby nie było xD...

Informacje:
 Wymagane jest dodanie odpowiedniego tagu, tj. PROPOZYCJA, oraz dotyczącego miejsca, tj. MC, TS3, FORUM,DISCORD.

 Format tematu to NAZWA PROPOZYCJI 
 Każda propozycja rozpatrywana jest przez Właściciela/Zarząd Serwera, jednak ostatecznie o wdrożeniu propozycji decyduje Właściciel.
 Zakazuje się pisania takich samych propozycji, które już istnieją  ➝ grozi to nadaniem procentów.

 

spacer.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA szczerze jestem NEUTRAL nie jest to najpotrzebniejsza rzecz.

 

21 godzin temu, skarp3ta napisał:

która dawałaby permisje rangi VIP lub unikalne dostępne

Z rangą VIP się nie zgodzę, ponieważ powinna być ta osoba traktowana tak samo jak gracz/vip/svip. Co innego jakby miała jakiś unikalny dostęp do np: nieskończonych ogłoszeń lub coś takiego.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • HeadAdmin
HeadAdmin

Pojawi się, ale w zupełnie innej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
M7kRaFt.gif

Propozycja została wstępnie zaakceptowana!

Propozycja została skierowana bezpośrednio do serwerowego Technika celem weryfikacji możliwości jej implementacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...