Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

krailybot
Wiadomość dodana przez aversh,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru wątku

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: krailybot
Nick Administratora, który banował: Koriksss
Długość bana: 10 dni
Kiedy to się stało?: 19.06.2023
Opis sytuacji: Witam dostałem bana za posiadanie modyfikacji overley grafa o ile wiem nie pomaga to w kopaniu lub zdobywaniu itemkow a jedynie do urozmaicania rozgrywki jeżeli chodzi o cześć wizualną. Pobrałem tą modyfikacje już około 1.5 roku temu co jest do sprawdzenia na  urządzeniu. Można również pobrać ta modywlfikacje i zobaczyć że ona nie pomaga w zdobywaniu itemow nielegalnie. Ponieważ jak mówiłem wcześniej jest ona tylko do kwestii wizualnej pisze to odwołanie ponieważ raz już dostałem bana i wiem jak to jest i że po 10 dniach Czekania odechce mi się grać na serwerze więc proszę o rozpatrzenie tego bana mogę na nowo udostępnić pliki w celu ponownego sprawdzenia.

Proszę o rozpatrzenie tej sprawy 

Screen bana: -

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Po dłuższej analizie oraz rozmowie z @Koriks_ doszedłem do wniosku, że wydana kara nie była wobec Ciebie sprawiedliwa, dlatego otrzymujesz unbana.

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
uMqzDLw.gif

Administracja zdecydowała, że można zdjąć blokadę!

Miłej gry!

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...