Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

wicus44 i sandwich


wika12349

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ...wika12349
Nick osoby oskarżonej: ...wicus44 i sandwich
Miejsce wydarzenia: ...moja działka
Data i godzina wydarzenia: ...25.05.2023 21:05
Opis sytuacji: ...grifują mi działke
Dowody: image.png


Dowody: image.thumb.png.33e9b492daee233d846e3be58a1c7d46.png

image.png

Edytowane przez aversh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do działki dodajemy na własną odpowiedzialność, masz nauczkę na przyszłość. 

Na tych ssach nie widać, żeby ktokolwiek grifował ci działkę, równie dobrze sama ją mogłaś sobie zgrifować.  Dodatkowo nie jestem w stanie ocenić czyja to wgl jest działka. 

Jeżeli chcesz, żeby skarga została pozytywnie rozpatrzona to dodaj dowody na których będzie wyraźnie widać, że to oskarżeni ci grifują działkę.

Jestem na nie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie z powodu braku wystarczających dowodów. Natomiast chciałbym się odnieść do komentarza użytkownika eryter22 że w przypadku kradzieży na działce np nie ma czegoś takiego jak na własną odpowiedzialność bo złodziejowi w takim przypadku odbiera się itemy oraz banuje. To samo działa w przypadku griffów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że załączone ss'y są niewystarczającym dowodem w sprawie to jestem zmuszona skargę odrzucić, pamiętaj również na przyszłość, że do działki oddajesz na własną odpowiedzialność.

Skargę odrzucam

1511088302_ezgif.com-gif-maker.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...