Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Automatyczne podbijanie licytacji


A4_

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): A4_
Propozycja dotyczy (tytuł): Automatycznego podbijania licytacji
Opis propozycji: Dzień dobry, chyba każdy wie, że na RC znajduje się system licytacji. Każdy, kto brał udział w licytacji jakiegoś pożądanego przedmiotu wie również, jak upierdliwe jest podbijanie licytacji co chwile. Dlatego moja propozycja jest następująca; dodanie komendy /lic licytuj max kwota (komenda przykładowa). Ta komenda sprawi, że automatycznie będziemy podbijać licytacje o minimalną wartość (10% aktualnej kwoty) do momentu, aż nie przekroczymy maksymalnej kwoty, którą chcemy dać za przedmiot.
Dodatkowe SS'y: chyba nie trzeba

  • Superka 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KidMod

Na tak. Ułatwiło by to życie.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony ciekawa propozycja...

Z drugiej... wyobraź sobie, co się stanie, gdy wiele osób w ten sposób zalicytuje - cena z automatu wskoczy na dosyć wysoką, do tego będzie chwilami ogromny spam.

Niejako zabije to frajdę z licytowania.

Jestem na NEUTRAL.

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Zrobiłabym np. tak żeby dopiero po tym jak pierwszy raz podbiję lic wyskoczyłaby mi informacja o tej komendzie. 
Ułatwiłoby zycko 

  • Superka 1

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod

Na tak, imo dobry pomysł

  • Superka 1
  • Mrozi 1

931365354_Zrzutekranu(714).png.0670b870038949f1a64b527ff0a1e9bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)

Myślę, że spoko opcja, jak najbardziej do zaakceptowania. Mnie również jeszcze za czasu, gdy sobie pogrywałem irytowało ciągle podbijanie licytacji za małe kwoty np. 50$ 55$ itd. wiedząc, że o ten przedmiot ktoś dalej będzie się starać. 

Edytowane przez Koriks_
  • Superka 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super pomysl ale nie do konca widze jak ma to wygladać i mysle ze szybko cena by skakała... no i pozostaje kwesta tego kto ma lowowac pierwszego do danej kwoty
imto jestem na
tak

 

  • Superka 2

image.png.6f8559d2576f656affa05e8e67300cc6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • HeadAdmin
HeadAdmin

Propozycja ciekawa, ale problemem jest sytuacja, w której 10 graczy deklaruje np. chęć zakupu za 1k$ - który z nich ma być wybrany jako zwycięzca? Ten który wpisał komendę jako pierwszy/ostatni/losowo? Zakładamy oczywiście że nikt już więcej nie licytuje. Tak samo sytuacja wyglądałaby z podbijaniem licytacji.

Dodatkowo osobiście uważam, że zabiłoby to urok licytacji, gdzie ryzykujemy wystawiając item, i jednoczesnie musimy uważać licytując go.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Propozycja została odrzucona!

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...