Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Nagroda za 10 dzienne zadanie


_Zsip

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): _Zsip
Propozycja dotyczy (tytuł): Zadania dzienne
Opis propozycji: Skrzynki legendarne dostajemy CODZIENNIE z /kit svip a za 10 zadanie jest legendarna skrzynka która jest warta  5-15k .  Więc proponuję dodać że za 10 zadanie dostaje się Mityczna Skrzynkę lub klucz do magicznych skrzynek.
Dodatkowe SS'y:  nie potrzeba

  • Superka 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.  Przy niektorych zadaniach trzeba sie napracowac itd. Na tamtej edycji bylo super miec legendarna ale teraz to jest tak powszechne ze mozna powiedziec ze legendarna to gowno  jak i epickie. wracamy do samych mitykow. czyli jak kiedys magiczna skrzynka i kolo sie zamyka. jedynie to jest warte tego/tych zadan aby zdobyc tez ta skrzynke. Kluczyk moze nie ale sama skrzynke

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem oczywiście na TAK i sam miałem zamiar pisać taką propozycje.
Legendarne skrzynki są nic nie warte i robienie aktualnie zadań dziennych jest waste of time wiec nawet ja zaprzestałem 

  • Superka 3

Formidable
Tu étais formidable, j'étais fort minable
Nous étions formidables

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • HeadAdmin
HeadAdmin

Samo dodanie mitycznej bez zwiększania progu np. do 20dni nie do zaakceptowania (może coś takiego wprowadzimy). Dodanie nagrody w postaci klucza na obecna chwile również wydaje się zbyt OP. Widzimy jednak występowanie problemu dlatego propozycję przyjmuję jako zmodyfikowanie nagrody za 10 dzień a nie dawanie konkretnej nagrody za ten dzień. 

 

  • Superka 1

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
M7kRaFt.gif

Propozycja została wstępnie zaakceptowana!

Propozycja została skierowana bezpośrednio do serwerowego Technika celem weryfikacji możliwości jej implementacji.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...