Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

KacperON15


Kacperrro15

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: KacperON15
Nick Administratora, który banował: berkowskyy
Kiedy to się stało?: dzisiaj
Opis sytuacji: zostałem zbanowany na 24h przez tego ch*ja z administracji za niby "kradzież na działce" której nigdy nie dokonałem, jeśli Szanowny Pan Berkowskyy przedstawi jakiekolwiek dowody że dokonałem kradzieży to pogadamy. A i jeszcze poproszę Szanownego Pana o informację co ukradłem pozdrawiam. Z powodu tego że żadnej kradzieży nie dokonałem wnoszę o unbana, poza tym to z tego co mi wiadomo za kradzież na działce nie ponosi się odpowiedzialności z tego względu że osoby dodaje się na działkę na własną odpowiedzialność
Screen bana

obraz_2023-05-11_131046205.png

  • Superka 1
  • Dislike 1
  • Haha 1
  • Wrr 1
  • Nie ośmieszaj się 1
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie za ten brak kultury i wyzwanie Buszki. W dodatku jeśli administracja ma dowody na kradzież na działce to jest w stanie ukarać za to gracza.

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...