Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

zlotejablko_ bejmianek


xMr0wka

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ... xMr0wka
Nick osoby oskarżonej: ... Bejmianek, zlotejablko_
Miejsce wydarzenia: ... serwer w mc
Data i godzina wydarzenia: ... wczoraj od okolo 18
Opis sytuacji: ... Opisując wszystko od poczatku zlotejablko_ zglosil sie do mnie o w zasadzie darmowe kopanie na beconie 60k poczatkowo za dzien  potem powiedzialem ze chce wiecej lacznie 350k za ich dziennie ci sie nie zgodzili wiec zaczeli wypisywac z gildi jego maja zakaz opania u mnie niech sobie tak pisze lecz wprowadza graczy w blad piszac ze skamuje, przed chwila napisal mi jeden gracz ze skamuje i spytalem kto tak napisal to on napisal bejmianek, wprowadzajac graczy w blad niszcza moje mienie.
Dowody: ... nie posiadam w logach zapewne jest

  • Thinking 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, xMr0wka napisał:

Dowody: ... nie posiadam w logach zapewne jest

Jak jest to możesz tu to sprawdzić tutaj poradnik: 😊

 

  • Superka 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod

Drogi kolego i były klanowiczu
Rozmawiałem z bejmiankiem, czyli jendym z oskrzonych i z informacji od niego wynika, że zawarliście umowę słowną która polegała na tym, że on płaci wam 60k za kopanie caly dzień i reklamuje twoją działkę. Podobno po namyśle ze swoimi kolegami/wspolnikami doszedłeś do wniosku, że zrywasz umowę i zarządałeś 350k (200k od Zlotejablko_ oraz 150k od bejmianek). Było to moim skromnym zdaniem nieuczciwe i bejmianek ma pełne prawo do mówienia o próbie oszustwa na kwotę 290k oraz zachętana do bojkotowania twojej kopalni (oraz twoich kolegów)  Na obecną chwilę to jest słowo przeciwko słowu i jeżeli nie dasz twardych dowodów na to, że umowa wyglądała inaczej niż mowi bejmianek, lub podczas zniechęcania do twojej kopalni doszło do użycia mocnych słów, to zdecydowanie na nie, jeżeli dasz twarde dowody to można pomyśleć
Z pozdrowieniami od całego PGR-u,
Fillplay
P.S. Zakaz kopania u ciebie dla calego PGR-u został juz zniesiony. 

P. S.   P. S. Dnia 12maja o poranku zakaz został  przywrócony z powrotem. 

Edytowane przez Fillplay
  • Superka 2

931365354_Zrzutekranu(714).png.0670b870038949f1a64b527ff0a1e9bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłabym byś jednak poszukał logów i je tu wstawił bo na obecny stan zgłoszenia nic zrobić nie mogę ze względu na brak dowodów. Sam opis sytuacji nie pozwala mi na podjęcie decyzji na temat skargi.

1511088302_ezgif.com-gif-maker.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że logi lub inne dowody nie zostały dostarczone mimo mojej prośby sprzed kilku dni to jestem zmuszona zamknąć wątek i odrzucić skargę na graczy.

Brak wystarczających dowodów w tej sprawie.

Skarga odrzucona

  • Superka 1

1511088302_ezgif.com-gif-maker.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...