Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Dodanie nowego sposobu otwierania skrzyń


WladcaStopy

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): WladcaStopy
Propozycja dotyczy (tytuł): Dodanie nowego przedmiotu otwierającego skrzynie.
Opis propozycji: W tej edycji jest zdecydowanie za dużo epickich skrzyń, a za mało do nich kluczy, sprawia to, że nikt ogarniający jak aktualnie wygląda ekonomia serwera nie będzie ich otwierał, a ich jedynym zastosowaniem jest sprzedanie ich innym graczom, co czyni je de facto bezużytecznymi.

Niektórzy gracze są zirytowani tą sytuacją i np. piszą propozycję na forum jak ta z dodaniem kluczy do wieśniaka rzemieślnika, moim zdaniem jednak to mogłoby być zbyt op, ale problem z epickimi skrzynkami powinien zostać jakoś rozwiązany.

Dlatego proponuję dodanie klucza, który zostanie nazwany np. magicznym wytrychem, a umożliwiał będzie otwieranie skrzyń dając jakiś procent szansy powodzenia (np. 50% na epicką, 20% memiczną, 4% lege, 2% mityczna). Dzięki temu otwieranie epickich będzie w końcu łatwiejsze i będzie miało sens, a odpowiednio zbalansowane procenty sprawią, że nie ułatwi to przesadnie rozgrywki, dodatkowo możliwość użycia magicznego wytrycha będzie możliwa tylko po uzyskaniu jakiegoś poziomu pracy czarnoksiężnika, a procent szansy powodzenia będzie od niego uzależniony, dzięki czemu zarówno problem z nadmiarem epickich skrzynek zostanie znacząco zmniejszony, jak i nabijanie poziomu pracy czarnoksiężnika w końcu będzie miało jakiś większy sens. 

A jeżeli chodzi o sposób uzyskiwania tych wytrychów, to wszystko jest do ustalenia, moim zdaniem można je dodać np, do puli nagród cobblexa, dziennych questów, nagród za punkty questowe i np. do tego nieszczęsnego wieśniaka rzemieślnika.

Tak czy inaczej to chyba tyle, dziękuję za przeczytanie, przepraszam jeżeli kolorki są niewłaściwie dobrane, nie znam się na estetyce, ale bardzo mi zależało by ładnie to wyglądało bo moim zdaniem jest to naprawdę spoko propozycja jeżeli się ją bardziej przemyśli i zaplanuje, ode mnie to tyle pozdrawiam, to byłem ja WladcaStopy Wasz ulubiony gracz 😄 XD 


Dodatkowe SS'y: niepotrzebne

  • Superka 3
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, WladcaStopy napisał:

 

Jestem na TAK.  I czytając to faktycznie ta moja propozycja jest słaba. ale następnym razem nie pisz wszystkiego na kolorowy bo to się źle czyta

 

 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KidMod

Jestem na TAK. Jest to o wiele lepsza propozycja od tej z wieśniakami.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie wyrazić opinię o tej propozycji, macie dodatkowe pomysły jak mogłoby to działać, albo inną wizję jak naprawić to, że epickie są useless, to śmiało piszcie 👍

(Taktyczny bump bo może ktoś jeszcze wymyśli coś ciekawego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M7kRaFt.gif

Propozycja została wstępnie zaakceptowana!

Propozycja została skierowana bezpośrednio do serwerowego Technika celem weryfikacji możliwości jej implementacji.

  • Superka 1

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...
  • Administrator
Admin

Propozycja głównie dotyczyła sytuacji ze skrzynkami na Edycji z kwietnia 2023, gdzie ich ilość była ogromna, natomiast aktualnie takiego problemu nie ma, co według nas powoduje, że dodawanie takiego bajeru jest niepotrzebne.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

propozycja_odrzucona.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...