Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

HotKoszpa2137


HotKoszpa2137

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick zbanowanego: ...HotKoszpa2137
Nick Administratora, który banował: ...xXOskar
Kiedy to się stało?: ...3.05.2023
Opis sytuacji: ...Zaczynając od początku dnia 03.05.2023r. po południu otrzymałem blokade konta na 2 tygodnie za omijanie systemu blokad. Moja siostra została wezmana do sprawdzenia, poprosiła mnie o pomoc, że jest sprawdzana i nie wie co ma robić. By ułatwić pracę administracji zmieniłem nick na nick mojej siostry. I to w zasadzie tyle, wszystko może potwierdzić moja siostra, która jest aktualnie na obozie, więc jeśli chcecie od niej jej głosowego to w sobotę wtedy właśnie wróci.
Screen bana: ...image.thumb.png.a88d2d226c781cb0d7c457ed7c052b26.png

 

  • Thinking 1
  • Idk 1
  • Nie ośmieszaj się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, co?

Twoja siostra grała, będąc na obozie? Poprosiła cię o pomoc przy sprawdzaniu będąc na obozie? Albo ja czegoś nie zrozumiałem, albo odwołanie jest bezsensowne

Za odrzuceniem.

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Moim zdaniem w tym odwołaniu nic nie ma sensu, nic się nie klei. Tak jak bdmati zaznaczył jak dostaliscie bana za mk skoro twoja siostra jest na obozie, gdzie nie wydaje mi sie zebyscie mieli to samo ip w dwoch rożnych miejscach. Odwolanie napisanie jest w nie zrozumialy sposob. Jezeli chciales ułatwic zadanie administracji mogles isc na ts3/dc zgłosić współdzielenie. ZA ODRZUCENIEM.

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, BDmati napisał:

Czekaj, co?

Twoja siostra grała, będąc na obozie? Poprosiła cię o pomoc przy sprawdzaniu będąc na obozie? Albo ja czegoś nie zrozumiałem, albo odwołanie jest bezsensowne

Za odrzuceniem.

Moja siostra nie ogarnia tego to jej pomogłem a w trakcie sprawdzania pojechała na obóz

 

Edytowane przez HotKoszpa2137
Nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, HotKoszpa2137 napisał:

Moja siostra nie ogarnia tego to jej pomogłem a w trakcie sprawdzania pojechała na obóz

 

Pomijając to, że skoro siostra nie wiedziała o co chodzi w sprawdzaniu, a biła się na pvp, pisała L, znała wszystkich itd. To odwołanie dla mnie jest śmieszne, siostra zaczęła grać kiedy dostałeś bana, dziwny zbieg okoliczności. Dalej trzymam swoje zdanie, że podanie jest bezsensowne, pozdrawiam.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie twojego dopisku, że siostra byla sprawdzana jak pojechala. Moim zdaniem Bdmti to bardzo dobrze wyjaśnił w dwoch swoich wypowiedzieć. Z mojej strony to tyle, odczekaj kare i wroc grac.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BDmati napisał:

Pomijając to, że skoro siostra nie wiedziała o co chodzi w sprawdzaniu, a biła się na pvp, pisała L, znała wszystkich itd. To odwołanie dla mnie jest śmieszne, siostra zaczęła grać kiedy dostałeś bana, dziwny zbieg okoliczności. Dalej trzymam swoje zdanie, że podanie jest bezsensowne, pozdrawiam.

Boli cię to że moja siostra jest lepsza od ciebie a gra trochę na reapcrafcie dlatego pisała L 

 

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za OffTopic. //aversh

Edytowane przez aversh
  • Nie ośmieszaj się 2
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HotKoszpa2137 Takie zachowanie jest nie na miejscu. Zrozum to, że raczej tego unbana nie dostaniesz, ponieważ kazdy chyba moze się spodziewać, że to ty grales na koncie "siostry". Wszyscy jasno opisali sytuacje, nie potrzebnie zadajesz się w kłótnie. Ja juz swoje zdanie przedstawiłem i zdania nie zmienie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołanie odrzucam ze względu na bardzo wysokie podejrzenie wręcz pewność na grę przez Ciebie na koncie "siostry".

 

Jeżeli siostra rzeczywiście będzie chciała grać na serwerze to niech sama przyjdzie i wyrazi taką chęć. Będziemy sprawdzać jej wiedzę na temat konta wyrywkowo, aby mieć pewność, że to ona gra - nie Ty. Póki co odczekaj swoją blokadę i wróć na swoje konto.

  • Superka 2

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...