Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

balerian215


balerina2115

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanegobalerian215
Nick Administratora, który banował: DaXim_
Kiedy to się stało?: 02.05.2023
Opis sytuacji: Zauwazylem na chacie ze ktos napisal o sposobie na zarabianie pieniedzy ktorym zarabial 2 edycje temu i sie spytal czy dalej to dziala i ktos mu odpisal ze tak wiec postanowilem tak zrobic no i tak zrobilem wiem ze to bylo nie zgodne z regulaminem ale chcialem sie odniesc o skrocenie bana (nie mowie zeby sciagac calego) chcialbym jeszcze dodac ze ja zrobilem 12 innych kont nie wiem skad sie wzielo 35 mozliwe ze z tego ze moja siostra golonka tez robilato ze mna i tez dawala te same hasla do kont
Screen bana

obraz_2023-05-02_230031315.png

Edytowane przez balerina2115
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MasalaCzaj napisał:

Z bana, wynika, że otrzymałeś bana za MK. Do wyjaśnienia na TS3 albo discordzie serwerowym, zgłoś się tam jeśli grasz z kolegami i kuzynostwem. 

Pozdrawiam serdecznie 

MasalaCzaj 

tylko ze ja sie tam przyznalem i wyjasnilem wiec nie wiem o czym mi tu pisesz....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, balerina2115 napisał:

tylko ze ja sie tam przyznalem i wyjasnilem wiec nie wiem o czym mi tu pisesz....

 

Tylko 5, a 35 MK to jest znaczna różnica. Napisz odwołanie za jakiś czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Jeśli grasz z rodzeństwem na serwerze to musicie się zgłosić do SModeratora+, najlepiej na TeamSpeak3 (ts.realcraft.pl) lub na Discordzie (discord.gg/realcraft).

Dodatkowo przypominam, że tworzenie więcej niż jednego konta jest zabronione i o to chodzi w powodzie blokady. To co opisujesz zapewne nie ma nic wspólnego z całą sytuacją.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...