Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

itshillev


_Minta

Rekomendowane odpowiedzi

KidMod

Twój nick: _Minta
Nick osoby oskarżonej: itshillev
Miejsce wydarzenia: Serwer minecraft
Data i godzina wydarzenia: 30.04.2023 około 20:30
Opis sytuacji: A więc było to tak nie jaki/jaka itshillev napisał/a na chatcie że sprzeda magiczny klucz za 8k co prawda mało to jest i mogło się wydawać ,że to już jest scam ale no są różne przypadki. Napisałam do niego ,że kupie go od niego/jej jak i później przeteleportowałam się do miejsca zdarzenia. Zapytałam czy woli żebym przelała czy wymianę (byłam głupia ,że nie chciałam tylko i wyłącznie wymiany ale nikt jeszcze na tym serwerze mnie nie oszukał więc sądziłam że będzie to uczciwy zakup jak każdy), odpisał/a żebym przelała a później dostane klucz więc tak też zrobiłam jednak okazało się ,że to nie jest klucz a zwykły kamienny przycisk który przez całą naszą rozmowę trzymał/a w ręku. Poinformowałam go ,że jeśli to zgłoszę zostanie ukarany/a na co odpisał/a ,że i tak ma wiele kont. Wiem ,że wina częściowo jest też moja i następnym razem będę o wiele ostrożniejsza. Dziękuje za uwagę i mam nadzieję ,że ta sytuacja będzie pozytywnie dla mnie rozpatrzona.
Dowody: Nie zdążyłam zrobić screena przed tym jak nazwa się pojawiała a zauważyłam to dopiero pisząc to podanie, jednak 2 screen bardziej wydaje mi się uwiarygodnia moje oskarżenie. 

Zrzut ekranu (143).png

Zrzut ekranu (144).png

Edytowane przez _Minta
  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Gracz posiada już na swoim koncie blokadę.

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Skarga na Gracza została odrzucona!

 

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...