Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

mak2111


JhonnnY

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: JhonnnY
Nick osoby oskarżonej: mak2111
Miejsce wydarzenia: server mc
Data i godzina wydarzenia: 30.04.2023 ok. 20:30
Opis sytuacji: po otwarciu legendarnej skrzynki dostałem wiadomość cyt. "LL JhonnnY K***o mimo pisania na /pomoc to nikt specjalnie sie tym nie zajął
Dowodyimage.png.272978f760b3b73f91cacedb1e563a2b.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. Nie ma tu zbytniej obrazy, a to ty spowodowałeś padnięcie tego wyzwiska, swoim zachowaniem, które gracze na chacie niezbyt tolerowali, a ty dalej je kontynuowałeś (mam tu na myśli grożenie skargą Koriksowi, gdy nie wiesz o co chodzi w całej sytuacji, którą raczyłeś skomentować i inne takie "brawurowe" dążenia do sprawiedliwości na serwerze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lezz napisał:

Jestem na NIE. Nie ma tu zbytniej obrazy, a to ty spowodowałeś padnięcie tego wyzwiska, swoim zachowaniem, które gracze na chacie niezbyt tolerowali, a ty dalej je kontynuowałeś (mam tu na myśli grożenie skargą Koriksowi, gdy nie wiesz o co chodzi w całej sytuacji, którą raczyłeś skomentować i inne takie "brawurowe" dążenia do sprawiedliwości na serwerze)

ok al co jest dla zartu to jest dla zartu a to co pan mak napisal w moim kierunku raczej nie bylo zartem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, JhonnnY napisał:

to co pan mak napisal w moim kierunku raczej nie bylo zartem

Owszem, nie był to żart, aczkolwiek nie pochodzi to pod obrazę, nazwanie kogoś tym określeniem i to jedynie w takim kontekście zasługuje wyłącznie na upomnienie.

3 minuty temu, JhonnnY napisał:

ok al co jest dla zartu to jest dla zartu

Nie każdy musi lubić twoje żarty, drogi kolego, więc jeśli widzisz, że wywołują one na chacie niemiłe konflikty z twoją osobą - zaprzestań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze w logach to gracz dostał już kare w postaci upomnienia z powodem Obraza gracza [na wniosek], więc jak widze nikt nie olał twojego zgłoszenia i ukarał go zaraz po zgłoszeniu.

image.png

Tak, więc nie widze sensu karać gracza po raz kolejny za ten czyn skoro już dostał kare za to.

Odrzucam skargę w związku z tym

  • Superka 1
  • Like 1

1511088302_ezgif.com-gif-maker.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...