Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

xMr0wka

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: Mr0wka#6301
Nick Administratora, który banował: KrychaMieczXD
Kiedy to się stało?: w styczniu jakos
Opis sytuacji: Dostalem bana ogolnie za to ze robilem wszystko niezgodnie z regulaminem wiem ze ban jest sluszny ale chcialbym dostac jeszcze jedna szansze i przepraszam ze dzialalem niezgodnie z regulaminem 
Screen bana: nie mam a w zasadzie mam ale nie pamietam gdzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerowe wyjaśnienie sytuacji, brak SS, poprzednie odwołanie odrzucone - to starczy, bym był na NIE. Może jeszcze jakiś administrator coś dopowie i sytuacja się rozjaśni.

  • Idk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak ss bana bo nie mam, sytuacje wyjasnilem lamalem wielokrotnie regulamin duzo by wymieniac te najbardziej karygodne zlamane punkty regulaminu to multikonta, oszukiwanie administracji wiem ze ban jest sluszny no ale bardzo prosze o ostatnia szanse

 

Edytowane przez xMr0wka
  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołanie samo w sobie nie przekonuje, natomiast zważając na długość blokady jestem w stanie je zaakceptować z nadzieją, że pokażesz prawdomówność we wniosku i pokażesz poprawę zachowania. W przeciwnym razie blokada zostanie przywrócona z brakiem możliwości odwołania.

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...