Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Ban discord (mqyx#0488)


Szeptaczek_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: GigaKnaga_1337
Nick Administratora, który banował: Nie wiem
Kiedy to się stało?:  07.04.2023
Opis sytuacji: Podczas codziennego przebywania na serwerze discord realcraft.pl bezmyślnie wysłałem ss z widokiem nie przeznaczonym dla zwykłych graczy a administracji. Nie jestem osobą która wykonała danych zrzutów ekranu, oraz nie jest ich właścicielem. Wysyłając te ss nie pomyślałem o konsekwencjach moich działań i jak te czyny mogą wpłynąć na serwer. Jestem świadom że ban jest słuszny ale po głębszym przemyśleniu i nie przespanej nocy stwierdziłem że postanowię przeprosić administrację serwera realcraft.pl oraz nie zleakować więcej ss z serwera. Pozdrawiam Szeptaczek :)
Screen bana: Niestety nie posiadam.

  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej sytuacji na TS3, gdzie razem z Klaun’em wszedłeś na dyżurkę mając nicki byłych członków Administracji uważam, że za wcześnie jest na akceptację odwołania. 
 

We wniosku wyżej piszesz, że bezmyślnie coś zrobiłeś i postanowisz przeprosić. Do przeprosin nie doszło jeszcze, chyba ze przeprosinami są kolejne bezmyślne Twoje działania na innych komunikatorach, jak sytuacja wczorajsza na TS3.. Takimi działaniami pokazujesz, ze blokada nic Tobie nie dała i jest nadal aktualna.

 

Twoje zachowanie pokazuje, że nie wziąłeś sobie do serca niczego i nadal „bezmyślnie” robisz inne karygodne rzeczy, co pod dużą wątpliwość stawia Twoje słowa w odwołaniu. Może najwyższy czas zmienić zachowanie, bądź zmienić towarzystwo z jakim się zadaje, wtedy nie trzeba „imponować” komuś żeby być fajnym. To już Twoja decyzja.

 

Podsumowując, przemysł sobie co kierowało Tobą wysyłając takiego ss’a na Discordzie oraz co kierowało Tobą wchodząc na TS3 z kimś pod nickami byłych członków Administracji i wyeliminuj to. Po przemyśleniach daj sobie czas i napisz odwołanie pisząc prawdę, a nie tylko żeby odwołać blokadę.

 

Odwołanie odrzucam.


 

 

  • Superka 7
  • XD 1

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...