Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Wyścigi na świniach


eryter22

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): eryter22
Propozycja dotyczy (tytuł): Wyścigi na świniach
Opis propozycji: Proponuję wprowadzenia na server, nowego eventu czyli wyścigów na świniach. Wyglądałoby to tak, że gracze siedzieliby na świniach i kierowaliby nimi za pomocą wędki z marchewką. Kto 1 dotarłby ja najszybciej do mety wygrywałby nagrodę. W końcu te wędki z marchwiami by się do czegoś przydały i siodła też. 
Dodatkowe SS'y: Brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Hej, szczerze nie podoba mi się ten event, wydaje mi się, że byłby mało ciekawy również ze względu na prędkość, która osiąga taka świnka. Myślę również, że ciężko by było jakoś ten event urozmaicić w jakiekolwiek przeszkody dla tych świnek. Jestem Nautral, ciekawi mnie co mają do powiedzenia inni na temat takiego eventu. 

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. Świnie nie osiągają dużych prędkości, poza tym tak jak powiedział @Koriks_trzeba będzie się długo namyślać nad przeszkodami dla tych zwierząt. Wiśnią na torcie jest to, że w niedalekim czasie pojawiła się już podobna propozycja, dotycząca wyścigów konnych.

https://forum.realcraft.pl/topic/15441-wyścigi-konne/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Propozycja nie uwzględnia nowości dot. działania czy rozbudowy mechanik serwera. Kwestia wyboru/przeprowadzenia turniejów czy eventów jest w gestii Moderacji. 

Propozycję jako tako odrzucam, a to czy taki turniej się pojawi to już wybór Moderatora chętnego przeprowadzenia eventu/turnieju.

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...