Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

MSG offline


xWH1TE_

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick (z serwera): xXMilqaXx
Propozycja dotyczy (tytuł): Pisanie do gracza na /msg kiedy jest on offline i nie mam go w znajomych.
Opis propozycji: Na /msg kiedy ktoś jest offline można pisać tylko do znajomych. Chciała bym, aby można było pisać też do innych graczy kiedy są oni offline i nie są oni w naszych znajomych. Ułatwiło by to komunikacje między graczami.
Dodatkowe SS'y: -

  • Superka 4
  • Like 1

Wszyscy myślą, że ja jestem jakąś idiotką, która nigdy nie opanuje siebie i swoich myśli, nadal będzie mówić wszelkie głupstwa, oraz zachowywać się jak gdyby nie miała nawet połowy swojego małego mózgu... Lecz ja tylko... jEsTeM kArAlUcHeM

Untitled52_20240706081125.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, WladcaStopy napisał:

Jestem na TAK, tylko należałoby jeszcze dodać komendę umożliwiającą zablokowanie tego na wypadek gdyby ktoś nie chciał wiadomości offline od nieznajomych 

Można by było tak zrobić, i uniknąć tak spamu od nieznajomych.

Wszyscy myślą, że ja jestem jakąś idiotką, która nigdy nie opanuje siebie i swoich myśli, nadal będzie mówić wszelkie głupstwa, oraz zachowywać się jak gdyby nie miała nawet połowy swojego małego mózgu... Lecz ja tylko... jEsTeM kArAlUcHeM

Untitled52_20240706081125.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KidMod

Na TAK. Ale tak jak inni uważam ,że trzeba było by dodać jeszcze np. w ustawieniach to żeby nie było można wysyłać wiadomości.

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Twój nick (z serwera): Milena_PS4
Propozycja dotyczy (tytuł): Pisanie do gracza na /msg kiedy jest on offline i nie mam go w znajomych.
Opis propozycji: Na /msg, kiedy ktoś jest offline można pisać tylko do znajomych. Chciała bym, aby można było pisać też do innych graczy kiedy są oni offline i nie są oni naszymi znajomymi. Ułatwiło by to komunikacje między graczami. Można było by dodać też komendę umożliwiającą wyłączenie tej funkcji. Oczywiście wiadomość pojawiała by się na chacie kiedy ten gracz, do którego piszemy wszedł by na serwer.

Dodatkowe SS'y: -

Wszyscy myślą, że ja jestem jakąś idiotką, która nigdy nie opanuje siebie i swoich myśli, nadal będzie mówić wszelkie głupstwa, oraz zachowywać się jak gdyby nie miała nawet połowy swojego małego mózgu... Lecz ja tylko... jEsTeM kArAlUcHeM

Untitled52_20240706081125.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Hongkonczyk napisał:

Tą samą propozycję napisałaś 18 kwietnia i nie trzeba 2 raz pisać tej samej

a jeśli nick jest inny? A nie da się edytować?

 

 

Jak widać nie ma tu edytuj.

IMG_20230514_081548.jpg

Edytowane przez Milena_PS5

Wszyscy myślą, że ja jestem jakąś idiotką, która nigdy nie opanuje siebie i swoich myśli, nadal będzie mówić wszelkie głupstwa, oraz zachowywać się jak gdyby nie miała nawet połowy swojego małego mózgu... Lecz ja tylko... jEsTeM kArAlUcHeM

Untitled52_20240706081125.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • HeadAdmin
HeadAdmin

Połączone propozycje ze zmianami. Zobaczymy co da się z tym robić.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
M7kRaFt.gif

Propozycja została wstępnie zaakceptowana!

Propozycja została skierowana bezpośrednio do serwerowego Technika celem weryfikacji możliwości jej implementacji.

  • Przytulas 1

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...
  • Administrator
Admin

propozycja_akceptowane.png

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...