Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

MainOptions

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: MainOptions
Nick Administratora, który banował:  Zabsong
Długość bana:  5 dni
Kiedy to się stało?:  Dzisiaj tj. 11.04.2023
Opis sytuacji:  Witam, na początku chciałbym przeprosić za zaistniała sytuację, tak grałem na x-ray wyrażam skruchę, więcej razy tego nie powtórzę. Chciałbym otrzymać unbana bądź skrócenie blokady gdyż granie na serwerze w ostatnim czasie sprawia mi przyjemność.
Screen banaimage.thumb.png.01d02208fdfe8bc4489707ac12864e15.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Jak już pisałem kilkakrotnie, cheaty to cheaty, a kara i tak jest skrócona maksymalnie, ze względu na przyznanie się do ich używania. Wracaj do gry po jej minięciu. 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam się z kolegą UP odnośnie cheat-ów, złamałeś regulaminu serwera i właśnie dlatego na Twoje konto została nałożona blokada, jednak jestem za zniesieniem blokady o ile jest to Twój pierwszy wybryk. Tak czy inaczej, musisz poczekać aż wypowie się administrator, który nałożył blokadę. 

Pozdrawiam.

  • Superka 1

1327915121-U74000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach przyznania się do niedozwolonych modyfikacji blokada została skrócona do 5 dni. Nie zostało już dużo, natomiast kara za złamanie regulaminu musi być. 

 

Wracaj do nas po odbyciu blokady bez tej modyfikacji.

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...