Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Lil_konon


Adamkoczyn

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Adamkoczyn
Nick osoby oskarżanej: lil_konon
Miejsce (kanały tekstowe): Warp s 1740.429/55/-2857.035
Opis sytuacji: Dnia 04.04.2023 o godzinie 09:04 dokonana została rzeź moich osadników, którzy zostali schowani głęboko pod ziemią na dalekich kordach, przez co szansa na znalezienie ich bez xray graniczy z cudem. 
Widoczne jest centralne skopanie się do bazy, co jest dowodem na xray. Schowane villagerzy też zostali znalezieni, co rowniez potwierdza o xray.
Screeny sytuacji:

https://prnt.sc/KvcP8t7PQCZA

20230404_234237.jpg

20230404_234225.jpg

  • Sad 1
  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 chunki dalej było zakopanych również kilka więc ewidetnie coś jest nie tak. Dziura nie jest nawet zrobiona blisko windy na powierzchnię która mogłaby zdradzić położenie.

 

Podpisuję się pod tym

Edytowane przez Pldoge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście sprawa wydaje się podejrzana i możecie mieć rację, ale oceniamy przedstawione tu dowody, oraz samo zgłoszenie, a moim zdaniem o ile screeny pokazują, że były wieśniaki i że po sposobie wkopania się można domyśleć się, że użyty został do tego xray, to nie pokazują winy gracza lil_konon, może dopiszcie dokładniejszy kontekst tak by nie było wątpliwości, oraz jeżeli macie to jakieś screeny na których np. przyznał się do tego, że to on zabił Wasze wieśniaki (z tego co kojarzę gdy byłem na serwerze chyba przyznał się, że brał w tym udział, a po jakimś czasie coś kręcił zwalając winę na czaxxeka pisząc w bardzo dziwny i nielogiczny sposób, że czaxxek ma xraya, cheaty, itd. co zresztą widać na jednym ze screenów, ale moje odczucia nie mają znaczenia, liczy się to co tu przedstawiliście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

@Adamkoczyn podeślij mi kordy gdzie te wieśniaki mniej więcej były na pw na forum.

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, WladcaStopy napisał:

Rzeczywiście sprawa wydaje się podejrzana i możecie mieć rację, ale oceniamy przedstawione tu dowody, oraz samo zgłoszenie, a moim zdaniem o ile screeny pokazują, że były wieśniaki i że po sposobie wkopania się można domyśleć się, że użyty został do tego xray, to nie pokazują winy gracza lil_konon, może dopiszcie dokładniejszy kontekst tak by nie było wątpliwości, oraz jeżeli macie to jakieś screeny na których np. przyznał się do tego, że to on zabił Wasze wieśniaki (z tego co kojarzę gdy byłem na serwerze chyba przyznał się, że brał w tym udział, a po jakimś czasie coś kręcił zwalając winę na czaxxeka pisząc w bardzo dziwny i nielogiczny sposób, że czaxxek ma xraya, cheaty, itd. co zresztą widać na jednym ze screenów, ale moje odczucia nie mają znaczenia, liczy się to co tu przedstawiliście)

Wysłał zdjęcie naszej bazy na dc z podpisaniem ,, komu się chciało tyle dywanów robić'' xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZA zbanowaniem gracza, 

dokonał ludobójstwa wielu wieśniaków u innych graczy i działanie celowe (zwrócenie na siebie uwagi), xray i brak szacunku do Zarządu (marnowanie czasu). 

Reasumując, gracz czuje się bezkarny. 

#NaBLkęzNim

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz po powrocie ze wcześniejszej blokady był już przeze mnie sprawdzany i obserwowany, jednak po sprawdzaniu go nic nie znalazłam. Tunel prosto w dół nie jest już stuprocentowym dowodem na to, że ktoś posiadał cheaty. Po dłuższej obserwacji gracza wnioskuje, że baza została znaleziona w legalny sposób, niestety nie możemy nic z tym zrobić w takiej sytuacji. 

 

Skargę odrzucam

 

1511088302_ezgif.com-gif-maker.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...