Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Pldoge

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: PLdoge
Nick Administratora, który banował: d0mka_

Długość bana: 5 dni
Kiedy to się stało?: 1.04.2023r
Opis sytuacji: Witam. Niedawno zostałem zbanowany na serwerze ze względu na używanie X-Raya na serwerze. Przyznałem się i dostałem adekwatną karę zgodną z regulaminem.

 

Jednak Przychodzę mimo to zapytać się czy byłaby opcja skrócenia trwania bana 😀

Jestem pomocnym graczem aktywnym nie tylko na serwerze ale też na forum i pomagającym wyłapywać błędy a moje używanie paczki tekstur nie wpływało ani na grę innych graczy ani na gospodarkę serwera. Więc moim zdaniem podstawnym byłoby przywrócenie mnie na serwer. Oczywiście sytuacja z cheatowaniem się nie powtórzy (Również z mk. Po prostu zależało mi na rozgrywce z przyjaciółmi z serwera) ☺️

 

Miłego dnia dla każdego czytającego 🤗
Screen bana

338557440_537863031866109_3214591752654066010_n.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić: Przykro mi, ale cheaty to cheaty. Świadomie złamałeś regulamin. Zrobiłeś to potem jeszcze raz tworząc MK i próbując grać dalej mimo blokady. 

 

Do tej pory nie widziałam żeby ktoś dostał taryfę ulgową i skrócono mu karę za cheaty.

 

Jestem na nie

  • Superka 1
  • Przytulas 1

xQH.gif.68353e29cafb9014fdd2e8f2492f980f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pldoge napisał:

Nick zbanowanego: PLdoge
Nick Administratora, który banował: d0mka_

Długość bana: 5 dni
Kiedy to się stało?: 1.04.2023r
Opis sytuacji: Witam. Niedawno zostałem zbanowany na serwerze ze względu na używanie X-Raya na serwerze. Przyznałem się i dostałem adekwatną karę zgodną z regulaminem.

 

Jednak Przychodzę mimo to zapytać się czy byłaby opcja skrócenia trwania bana 😀

Jestem pomocnym graczem aktywnym nie tylko na serwerze ale też na forum i pomagającym wyłapywać błędy a moje używanie paczki tekstur nie wpływało ani na grę innych graczy ani na gospodarkę serwera. Więc moim zdaniem podstawnym byłoby przywrócenie mnie na serwer. Oczywiście sytuacja z cheatowaniem się nie powtórzy (Również z mk. Po prostu zależało mi na rozgrywce z przyjaciółmi z serwera) ☺️

 

Miłego dnia dla każdego czytającego 🤗
Screen bana

338557440_537863031866109_3214591752654066010_n.jpg

Jestem ZA skróceniem blokady, a to się szanuje, że gracz wyraził skruchę. Plus jest pomocny na serwerze i niekonfliktowy. 

PS Jak możesz to przetrzyj klawiaturę, bo trochę zakurzoną masz

Pozdrawiam serdecznie 

MasalaCzaj 

Edytowane przez MasalaCzaj
  • Dislike 1
  • Przytulas 1
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołanie odrzucam.

 

Skrócenie blokady nastąpiło wraz z Twoim przyznaniem do posiadania niedozwolonych modyfikacji podczas sprawdzania i została już ona skrócona do 5 dni z 10. 
 

Jak widać na screenie blokada kończy się 06.04.2023 - odczekaj aż blokada minie i wracaj do gry! 😉 

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...