Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

bajers_goYT8362


bajers_goYT8362

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick zbanowanego: bajers_goYT8362
Nick Administratora, który banował: Aversh
Kiedy to się stało?: +- 21:24 - 23.03.2023
Opis sytuacji: na licytacje wystawiłem miecz z grabieżą 4 . Kiedy rozpoczęła się licytacja zauważyłem , że  miecz ten ma nazwę : grabież 6 . Mimo lagów próbowałem cofnąć licytacje ale nie mogłem bo miałem +- 10 fps . Dlatego na oślep ostrzegałem innych aby nie kupowali.  Więc ci co kupywali , kupywali na własną odpowiedzialność . W końcu wylicytował lordmorker (chyba) za 21$ . po 1 min zbanowano mnie . Kwota wylicytowanego przedmiotu nie była duża . Jakby była duża ,np. 200k to zgodził bym się  z banem . Ale tak to się nie zgadzamimage.thumb.png.24d4e2043419d4f7009ef20b0c4d51a1.png
Screen bana: ...

Edytowane przez bajers_goYT8362
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Zostałeś zbanowany za wystawienie na licytację miecza z grabieżą 4 o nazwie "Grabież 6" co w świetle taryfikatora jest oszustwem.

Samo ostrzeżenie graczy o tym, że nazwa itemku jest niezgodna z prawdą nic nie zmienia bo to dalej jest oszustwo.

 

Do odrzucenia

 

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, aversh napisał:

Zostałeś zbanowany za wystawienie na licytację miecza z grabieżą 4 o nazwie "Grabież 6" co w świetle taryfikatora jest oszustwem.

Samo ostrzeżenie graczy o tym, że nazwa itemku jest niezgodna z prawdą nic nie zmienia bo to dalej jest oszustwo.

 

Do odrzucenia

 

 

Dodam tylko od siebie że nie każdy musiał widzieć twoje ostrzeżenie i podtrzymuje że zostałeś słusznie zbanowany. Do odrzucenia.

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Blokada już wygasła, więc odwołanie odrzucam.

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...