Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

anssku
Wiadomość dodana przez aversh,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: anssku
Nick Administratora, który banował: -
Długość bana: -
Kiedy to się stało?: -
Opis sytuacjiWitam dlaczego zostałam zablokowana  na serwerze na koncie moim własnym? I czy można go jakoś odblokować czy coś takiego? Jak coś gram z przyjaciółmi i z rodzeństwem ciotecznym, proszę  bardzo o odpowiedz. 
Screen bana: -

Edytowane przez aversh
Dodanie wzoru //aversh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
 Z treści tego nieco skromnego odwołania wywnioskowałem, że zostałaś zablokowana za MK [Multikonto], czyli niezgłoszone (nieznajdujące się na liście współdzieleń) posiadanie wielu kont na jednym IP.

 Nie jestem jednak pewny, co do powodu bana, gdyż nie podałaś screena i jego długości, co w niektórych sytuacjach jest czasem kluczem do rozwiania wszelkich wątpliwości. Wyedytuj wiadomość i jeśli zmieni się coś istotnego, napiszę kolejną wiadomość.

 Wracając; jeśli grasz z kimś na jednym IP, musisz zgłosić to na tym forum, w dziale Współdzielenie IP/Zmiana nicku. Po zaakceptowaniu wniosku (ewentualnie zostaniesz poproszona o wejście na TS3, w celu konsultacji z administratorem) konta zostaną odblokowane.

Wyżej wymieniony dział znajduje się tutaj:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Jeżeli posiadasz rodzeństwo musisz zgłosić współdzielenie IP.

Brak wzoru, wyjaśnienia sytaucji.

Odwołanie odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...