Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Urozmaicone stojaków na zbroję


Pldoge

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): PLdoge
Propozycja dotyczy (tytuł): Urozmaicenia stojaków na zbroję 
Opis propozycji: Witam ponownie. Jako serwer free build mamy zaskakująco mało możliwości modyfikowania elementów wystroju. Proponuję dodania komendy /stojak (bądź) /armorstand. Skierowując kursor na stojak i wpisując komendę pokazywałby się HUD z

 

 1. Wyborem pozycji  w jakiej będzie stał taki stojak

 

2. Dodaniem przedmiotu do trzymania w ręce oraz na głowie

 

3. Dodanie skina do stojaka

 

Myślę że nie byłaby to wymagająca ale za to efektowna część naszej pięknej działki.


Dodatkowe SS'y: ...

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Jestem zielony w tych tematach póki co, ale myślę, że opcja z HUD'em nie ma sensu, jeśli byłaby taka możliwość to tak jak jest to na zwykłych wersjach mc (nwm czy ma znaczenie która to wersja, nie bijcie) czyli po prostu modyfikacja pozycji poprzez klikanie na stojak PPM tak jak i również dodawanie przedmiotów do rąk. Podsumowując bo nwm czy się wyraziłem jasno, jestem za zrobieniem tego, ale nie przy pomocy dodatkowego HUD'u, a właśnie tego klikania PPM. 

Edytowane przez Koriks_
  • Superka 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem na tak.

Wszyscy myślą, że ja jestem jakąś idiotką, która nigdy nie opanuje siebie i swoich myśli, nadal będzie mówić wszelkie głupstwa, oraz zachowywać się jak gdyby nie miała nawet połowy swojego małego mózgu... Lecz ja tylko... jEsTeM kArAlUcHeM

Untitled52_20240706081125.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Ciekawa propozycja i samo wdrożenie takiej opcji nie byłoby problemem. Pewnie obsługa tego byłaby okrojona i uproszczona, ale zawsze to jakiś bajer do gry 😉

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...