Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Kacperrro15


Lezz

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Z serwera _Lezz_, z forum xLezz
Nick osoby oskarżonej: z serwera KacperON15, z forum Kacperrro15 
Miejsce wydarzenia: forum, komunikator (PW) 
Data i godzina wydarzenia: 3, 4 marca. Dzisiaj około godziny 20:30, wczoraj oraz wcześniej czas dokładnie nieokreślony. 
Opis sytuacji: Witam. Skargę piszę z jednoznacznego powodu: użytkownik ten bezustannie pisze do mnie wiadomości, w formie rozkazującej, abym go odbanował lub skończył tą edycję, by mógł wrócić do gry po trwającym obecnie słusznie nadanym permie. Dodatkowo określa tą czynność jako "mój psi obowiązek", a w dzisiejszej wiadomości nazwał mnie "szczeniakiem". Ponadto groził mi, że napisze skargę i wylecę z administracji w której rzekomo jestem. 
DowodyScreenshot_20230304_204330_com.android.chrome.thumb.jpg.98ad5cc355959a38912de93c663eb752.jpg

Tu widać wiadomość z dzisiaj. Wczorajszej i poprzednich (którą zakończyłem i opuściłem, ponieważ nie widziałem sensu, by ją dalej kontynuować i dawać się tak traktować przez tego użytkownika) niestety nie mam screenshotów, ponieważ nie przyszło mi na myśl pisać skargę, lecz dzisiaj gracz mnie na tyle zirytował, że tak postąpiłem. 

Edytowane przez xLezz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za odrzuceniem.

Przykro mi, ale ja nie widzę aby ten użytkownik coś złego zrobił, mógłby dostać jakiegoś muta lub warna za prowokacje, ale nic więcej.

  • Like 1

giphy (5).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, być może na tym ss'ie nie widać całej sytuacji. Użytkownik ten w poprzedniej konwersacji spamował mi wiadomościami, tj. pomimo moich usilnych próśb i oświadczeń, że nie zostanie odbanowany dalej wypisywał do mnie i określił zdjęcie kary jako psi obowiązek administracji. Moim zdaniem powinna tu wlecieć kara za prowokację + spam na PW. Napomknę jeszcze, że ten ww. ss wiadomości jest kontynuacją tej rozmowy, której nie życzyłem sobie kontynuować, gracz dalej narzucał mi się, a ponadto nazwał mnie tak jak widać na zrzucie ekranu. 

Edytowane przez xLezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga zostaje odrzucona

Ss zamieszczone w skardze nie pokazują spamu, a jeśli faktycznie nawet tak było i gracz ci bardzo przeszkadzał to zawsze można skorzystać z opcji ignorowania użytkownika.

Użytkownik ewidentnie pomylił się i myślał, że jesteś z Administracji, dlatego wysyłał te wiadomości o odblokowaniu go, w przyszłości jak dzieje się taka sytuacja to polecam powiadomić użytkownika o tym, że nie należysz do Administracji serwera i nie masz wpływu na odblokowanie, a jeśli dalej będzie pisać i będzie cie to drażnić to możesz zablokować sobie powiadomienia od danej osoby.

1511088302_ezgif.com-gif-maker.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...