Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

mvmnt

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: mvmnt
Nick Administratora, który banował: d0mka_
Kiedy to się stało?: 01.03 kilka minut po północy
Opis sytuacji: wystawiłem kilof na aukcji, był nazwany "cipeczka", bez żadnego ostrzeżenia zostałem zbanowany a kilof przepadł. Już nie chodzi mi o wykłócanie czy ban jest podstawny czy nie. Słownik języka polskiego nie używa tego słowa za wulgaryzm, tym bardziej za słowo obraźliwe. Odwołując się do punktu 19 regulaminu - to nie jest obraźliwa nazwa.

 

tutaj ss ze strony sjp pwn

image.png.1d35f7bc2b023ed07870f55068d43a12.png

 

image.png.532d2bcc22ea2742c94a6444f6bcde46.png

 

Tak jak wcześniej napisałem nie chodzi mi o wykłócanie, a o odzyskanie przedmiotu


Screen bana: Brak opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytanie ze zrozumieniem nie boli tylko jest strasznie trudne

 

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za OffTopic. //aversh

Edytowane przez aversh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to słowo podchodzące pod niestosowne. Było trzeba nie nazywać tak przedmiotu i po problemie ✌️

Do odrzucenia ofc

  • Superka 2

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za odrzuceniem. Określenie zdrobniałe, niejednoznacznie niestosowne, ale wystarczająco sugestywne, aby kojarzyć je z wiadomo czym. Ban był i tak krótki, więc nie widzę tu żadnego sensu w pisaniu odwołania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może i słownik nie uznaje tego za wulgaryzm ale na serwerze mimo wszystko grają dzieci i słowo jest jednoznacznie nacechowane seksualne w dużej większości przypadków, co jest jednoznacznie uznawane za nieodpowiednie przez taryfikator. Ponadto pisanie odwołania na bana który trwał godzinę nie ma sensu bo zanim zostanie ono rozpatrzone to ban już ci się dawno skończy. Jesli chodzi ci o czyste obiekcje co do wykonywania obowiązków przez osobę która ci wydała bana to powinieneś napisać w dziale skarg na administrację, a nie w dziale odwołań od bana.
Odwołanie do odrzucenia, dziękuje dobranoc. 

Edytowane przez Alcatraz96_

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Alcatraz96_ napisał:

Być może i słownik nie uznaje tego za wulgaryzm ale na serwerze mimo wszystko grają dzieci i słowo jest jednoznacznie nacechowane seksualne w dużej większości przypadków, co jest jednoznacznie uznawane za nieodpowiednie przez taryfikator. 

Dokładnie tak, zgadzam się. Aukcja była wystawiona po północy, więc odsetek dzieci był znikomy. Nie chce się wykłócać o tego bana tylko chce odzyskac kilof XD

  • XD 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Odzyskasz kilof, ale oczywiście bez poprzedniej nazwy. Skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości (tutaj albo na discordzie)

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Item zwrócony, a blokada dawno zeszła, nie ma po co trzymać wątku, zamykam

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
54lL87y.gif

Odwołanie zostało odrzucone!

Czas blokady minął, przedmiot został zwrócony

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...