Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

OG_Baker

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: OG_Baker
Nick Administratora, który banował: Zabsong
Długość bana: 5 Dni
Kiedy to się stało?: 27.02.2023
Opis sytuacji: Generalnie to ban jest słuszny, przyznałem sie do X-Ray'a, ale jednak prosze o zdjęcie blokady, X-ray już usuniety, grałem na nim tylko chwile (usprawiedliwienia dlaczego to zrobiłem nie mam, nigdy na cheatach nie grałem). Chce aby mi zdjęto blokade, ponieważ zależy mi na tym serwerze, a też nie mam gdzie indziej grać bo inne serwery są po prostu nudne. Jednocześnie też zgadzam sie na perma, gdy sytuacja się powtórzy.
Screen bana

aaaaa.png

  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Kara adekwatna skoro się przyznałeś. W dodatku 5 dni to już jest skrócona kara bo tak to byś dostał pewnie więcej jakbyś się nie przyznał.

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, OG_Baker napisał:

Za skruchę nie dostanę krótszej kary?

 

Niestety nie. 5 dni to minimalna kara za cheaty, gdy się przyznasz. Mógłbyś mieć nawet 10 za brak współpracy lub logout.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Posiadanie niedozwolonych modyfikacji, a tym bardziej używanie ich na serwerze jest surowo zabronione. Doceniam, że przyznałeś się do błędu i wyraziłeś skruchę, ale za błędy się płaci 😕 

Przyznałeś się, więc kara to jedynie blokada na 5 dni. Jest to najmniejsza kara za korzystanie z cheatów, bo w przypadku nieprzyznania traci się również działkę i połowę stanu konta.

  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE.
Przyznałeś się do używania niedozwolonych modyfikacji i teraz prosisz, aby Ci zdjeli nadaną SŁUSZNIE karę,
odczekaj te 5 dni i wróć spowrotem do gierki.


 

giphy (5).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
Napisano (edytowane)

W przypadku przyznania do cheatów zazwyczaj nie skracamy blokad.
Blokada została wydana prawidłowo, ponieważ przyznałeś się do x-ray, który jest niedozwoloną modyfikacją na naszym serwerze. Widzę, że został jeszcze Tobie na serwerze jeden dzień blokady, to dlatego odwołanie odrzucam. Odczekaj jeszcze ten 1 dzień blokady i wracaj na serwer.

Edytowane przez KrychaMieczXD

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...