Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

lSYNDYKATORl


lSYNDYKATORl

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... lSYNDYKATORl
Nick Administratora, który banował: ... jipsy
Kiedy to się stało?: ... 17.02.2023 o godzinie ok. 16:10
Opis sytuacji: ... dostalem bana za nick, prosze o szybkie odbanowanie poniewaz przy rejestracji nie bylo nic o tym ze nie wolno nicku z CAPSLOCKA, a zdazylem juz zdobyc troche przedmiotow i nie pasuje mi to... nie pozdrawiam administratora ktory mnie zbanowal bez ostrzezenia 🙂
Screen bana: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma screena, więc wzór niezachowany - powiem na wstępie, a co do bana to ub jest niemożliwe, bo nick jest niezgodny z regulaminem, a nawet nie znając zasad należy je przestrzegać. Zresztą obraziłeś administratora, duży minus. Zmień nick (przedtem zgłoś to w odpowiednim dziale i stosuj się do zasad) i wracaj do gry. Do odrzucenia.

Edytowane przez xLezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Zablokowałam Cie, ponieważ miałeś na serwerze przegraną tylko godzinę, a nick łamał Regulamin (w nicku maksymalnie można mieć 7 dużych liter bez innych znaków/cyferek/mniejszych liter, a Ty masz ich więcej niż 7). Dodatkowo zamiast normalnie załatwić sytuację, to okropnie mocno mnie obraziłeś na Discordzie, co było bardzo nieodpowiednie. Odpisałam Ci, że jak wbijesz na nowym dozwolonym nicku, to będziesz mógł normalnie grać, a ja może i nawet przeniose Ci te itemy (to nadal jest aktualne).

 

Pozdrawiam (i mniej wulgarnie na przyszłość prosze) 😊 

  • Przytulas 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...