Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Propozycja eventu - kino


Marcysia1289

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): Marcysia1289
Propozycja dotyczy (tytuł): Event kinowy
Opis propozycji: Zbudowanie budynku kina na serwerze w którym mogli by zasiadać gracze. W konkretny dzień tygodnia, o konkretnej godzinie (wyznaczonej przez administrację) odbywało by się grupowe oglądanie filmów na discordzie. Jak wiadomo transmisję z ekranu można udostępnić, z głosem też nie powinno być problemu. Jeden z członków Administracji odpalał by film i go udostępniał na ekranie , żeby wszyscy go mogli oglądnąć (myślę , że mógłby być poświęcony temu oddzielny kanał). Filmy na początku mogłyby być wybierane przez Administrację , a później jak pomysł by się przyjął można by robić ankietę wśród graczy. Pomysł oczywiście do zmienienia ale sama inicjatywa myślę , że bardzo fajna.
Dodatkowe ss'y: Pomysł z głowy , więc nie jestem w stanie załączyć SS. 

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było by to fajne rozwiązanie , ale mam świadomość że mody na wyświetlanie filmów w MC są aktualnie nie idealne, więc w tym momencie zrobiłabym kino w mc , z miejscami gdzie każdy mógłby siedzieć , a filmy zrobić na discordzie serwera , na jakimś oddzielnym kanale (przy okazji promocja discorda serwerowego).

Edytowane przez Marcysia1289
  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcysia1289 niestety i tak jestem kategorycznie na nie. Za takie filmy trzeba zapłacić nawet po 30 zł w kinie, a Netflix też nie jest darmowy. Z kolei piractwo (jak i publiczne udostępnianie filmów z Netflixa) jest karalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • HeadAdmin
HeadAdmin

Propozycja została odrzucona!

Pula ogólnodostępnych filmów do oglądania jest niewielka, za wszystkie inne trzeba płacić. Możliwe, że kiedyś taki "meeting" zgodny z prawem zostanie przez któregoś z administratorów zorganizowany, ale nie będzie to w żadnym przypadku cykliczne wydarzenie.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...