Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

AVE_CHRIS


AVE_CHRIS
Wiadomość dodana przez aversh,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

NIck zbanowanego: AVE_CHRIS

NIck administratora który banował: Marcinek0106

Długość bana: Nie podaje

Kiedy to się stało?: 11/02/2023 około godziny 15:00

Opis sytuacji: Zostałem zbanowany pod podejżeniem multi konta (Mientovka). Tylko że nikt przed tym nie zapytał mnie o to a prawda jest taka ze Ja i Mientovka mieszkamy razem wiec prostym jest fakt że uzywamy jednego internetu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Jeśli grasz z kimś na jednym IP to masz obowiązek zgłosić takie współdzielenie w tym dziale -> Współdzielenia IP

Napisz po prostu wniosek o współdzielenie (pamiętaj o wzorze takiego wniosku), jeśli przejdziecie weryfikacje i wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie to zostaniesz odbanowany.

 

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czemu jak na poprzedniej edycji graliśmy w 3 to jakoś się nikt nie przyczepiał lepiej zróbcie porządek z moderatorami a nie jakiś debili do tego bierzecie co banują zamiast pierwsze zapytać bo to nie moim obowiązkiem jest wam to zgłaszać bo tak naprawde nic wam do tego tylko jest to obowiązek moderatora żeby zapytać przed zbanowaniem wy debile

 

  • XD 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dzisiaj widnieje informacja o tym, że jeżeli grasz z kimś na jednym IP to w obowiązku jest zgłoszenie tego w odpowiednim dziale na forum.

 

Do tego właśnie wątku odsyłam i czekaj na werdykt lub wezwanie na TS3 w celu weryfikacji.

  • Superka 1

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...