Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

automatyczny fly


Demonix1Love

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick  : demonix1love
Propozycja dotyczy : automatyczny fly
Opis propozycji:  nie wiem jak was ale mnie denerwuje ciągłe pisanie fly po wejściu na serwa, wyjściu z surowcowej na działki, z warpów itp fajnie jakby została dodana komenda np w ustawieniach aby po powrocie na działki automatyczne fly został włączony 
Dodatkowe SS'y:  nie są potrebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, gdyż nie każdy chce mieć włączonego fly'a tak "od zaraz". Jest to denerwujące, gdy dynamicznie naciśnie się dwukrotnie spację, włączy się fly i poniesie cię za daleko niż chcesz. Jeśli chcesz żeby można by było tego fly'a wyłączyć poprzez wpisanie wiadomej komendy, to byłoby to denerwujące za każdym razem tak robić 🌚

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xLezz mi się wydaje że  dodatkowa komenda na fly w ustawieniach byłaby przydatna dla budowniczych itp jeśli ktoś by nie chciał mieć od zaraz fly nadal byłaby możliwość  używać tego tak jak jest teraz. a dla osób które wiem że  głównie poruszają się na fly  przydatne byłoby właśnie możliwość automatycznego włączenia tego po wyjściu z np warp las surowcowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz mnie to bardziej denerwuje gdy wchdzę do kogoś na działkę i ma ktoś wyłączony fly, jak latam z surowcowej na ph z home bo coś załatwiam  ja na chwile pójdzię sie na /warp las i wraca na działkę też trzeba pisać i z czasem robi się częste wpisywanie fly

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Demonix1Love napisał:

wiesz mnie to bardziej denerwuje gdy wchdzę do kogoś na działkę i ma ktoś wyłączony fly

Tu musimy pozostawić wolny wybór graczom, by inni widzieli tylko to, co chcą właściciele 😉

 

1 minutę temu, Demonix1Love napisał:

jak latam z surowcowej na ph z home bo coś załatwiam  ja na chwile pójdzię sie na /warp las i wraca na działkę też trzeba pisać i z czasem robi się częste wpisywanie fly

No w sumie po przeanalizowaniu może jest to irytujące, ale nie wiem czy takie ustawienie spodobało by się innym. Osobiście uważam, że sprawa z tym = no big deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To już szczerze mówiąc jest lenistwo jak się nie chce wpisać komendy, która posiada cztery litery poza tym na mapie surowcowej są tak ustawione flagi, by specjalnie wyłączyło komendę /fly.

Jestem na NIE

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • HeadAdmin
HeadAdmin

Propozycja została odrzucona!

Przy częstych zmianach światów wpisywanie komendy /fly jest rzeczywiście upierdliwe, ale nie jest wystarczające do wprowadzenia /autofly.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...