Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Szmelek2137


Szmelek2137
Wiadomość dodana przez aversh,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Szmelek2137
Nick Administratora, który banował: Marcinek0106
Kiedy to się stało?: 06.02.2023r.
Opis sytuacji: Grałem sobie gdzieś 2 tygodnie na serwerze gdy jak tego dnia chciałem wejść to nie mogłem bo dostałem bana.  Moja siostra też gra i zauważyła, że bardzo dużo osób banowali. Wydaję mi się ,że ktoś dostał admina i se robi żarty. Mam nadzieję, że odzyskam konto.
Screen bana: ...

Zrzut ekranu (1).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana za multikonto, czyli więcej niż jedno konto pod tym samym adresem IP. I nie, nikt nie dostał admina i nikt nie robi sobie żartów - po prostu jedna osoba miała wiele multikont i każde z nich dostało bana (komunikaty o każdym banie wyświetlają się oddzielnie). Potem zrób to co napisał @Klaun.

Zgłoś współdzielenie IP w odpowiednim dziale (https://forum.realcraft.pl/forum/5-współdzielenie-ipzmiana-nicku/) i wejdź na dyżurkę administracji na TeamSpeaku w celu weryfikacji twojego zgłoszenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej, jest to blokada za więcej niż jedno konto zarejestrowane na jednym IP.

 

Zgłoś współdzielenie IP jeżeli grasz z kimś z rodziny, w innym dziale i czekaj na akceptację lub wezwanie na TS3 w celu weryfikacjiz

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...