Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

lukaj

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: lukaj
Nick Administratora, który banował: berkowskyy
Kiedy to się stało?: 05.02.2023r między 16:30-17:30
Opis sytuacji: Dnia 05.02.2023r używałem cheatów xray aby znaleść osadniki gdy spotkałem ciekawą strukture w minecrafcie[zabiłem 1 osadnika, admin dostał info] pod ziemią zrobiłem na freecam screenshota, którego podczas sprawdzania admin zobaczył. Nie przyznałem się do posiadania cheatów, ponieważ je usunąłem, dopiero po wejściu na serwer i odczekaniu +-20m zostałem sprawdzony jednak dowody  zostały. Zostałem zbanowany na 10dni za brak wsółpracy oraz usunięto mi działke i połowę stanu konta[150k]. Jestem nowym graczem na tym serwerze rozumiem swój błąd i sądze, że blokada została nadana słusznie, jednakże przekonałem się, że jest to serwer na poziomie, i takie osoby, które chcą oszukiwać są szybko wykrywane. Natomiast przy usunięciu działki jak byłem w pokoju do sprawdzania oddało mi wszystkie autofarmy z działki, przyznałem się do tego adminowi, który mi je zabrał bo były częścią działki i trafiły do mojego ekwipunku, mogłem tego nie zrobić i sobie je zostawić, jednak zgłosiłem bug. Żałuje, że podkusiło mnie używać niedozwolonych modyfikacji, człowiek uczy się na błędach, zależy mi aby grać na tym serwerze, ponieważ przez 4-5 dni jak grałem cały czas kopałem i poświęciłem dużo czasu na zdobycie pieniędzy. Zależy mi na skróceniu bana, ponieważ mam ferie do końca tygodnia i chciałem sobie pograć jeszcze, natomiast jeśli jest możliwość zwrócenia moich 15 autofarm za zgłoszenie buga podczas sprawdzania byłbym bardzo wdzięczny. Rozumiem swój błąd, liczę na wyrozumiałość administracji i chociaż jakąś taryfe ulgową. 
Screen bana

obraz_2023-02-06_170550279.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, miałeś szanse na krótszą blokadę w chwili rozpoczęcia sprawdzania.

 

Grałeś na serwerze oszukując, wiec blokada i czas jest adekwatny.

Z działki nie odzyskasz żadnych itemów.

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...