Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Adsonik00

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Adsonik00
Nick Administratora, który banował: @berkowskyy
Kiedy to się stało?: 04.02 17
Opis sytuacji: W sumie to szedłem do bordera na koordy 3000/3000 bo myślałem że będzie tam to co myślę(okoliczności miejsca lód,ocean,border mapy).Ktoś kto tam to schował był poprostu głupi. Następnie administrator który mnie specował mógł zobaczyć że znalazłem to na koordach około 2900-3000 na 2900-3000 na najniższym poziomie.Nie była mi potrzebna do tego minimapka ani nic innego,nie chodziłem po mapie i nie wkopywałem się szukając wieśniaków. Jedyne moje przewinienie jakie jest to że mam minimapę którą posiada większość serwera tym bardziej że jest to dozwolona minimapa i jedyna która działa na wersji 1.19.2(domyślnie ma właczone cave etc. więc jeśli już to serwer musiał by mieć zabezpieczenia żęby ta mapa nie pokazywała cave,mobów bo nikt tego nie wyłącza, a nawet ja nie wiem gdzie to jest.Proponował bym też ankietę na forum ile ludzi używa minimapy i ile to wyłącza bo wtedy liczba graczy prawdopodobnie by drastycznie spadła. Tak czy inaczej proszę o odbanowanie bo poprostu często gram na serwerze z dziewczyną i całkiem miło spędza mi się tu czas. 🙂

Screen bana

Minecraft_ 1.19.2 04.02.2023 18_06_43.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokad za przyznanie do posiadania niedozwolonych modyfikacji i samych ich posiadania nie skracamy.

Jest na liście niedozwolonych więc blokada została wydana prawidłowo.

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...