Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

SLY_KONIN


SLY_KONIN
Wiadomość dodana przez wikkiaa,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... SLY_KONIN
Nick Administratora, który banował: ... michociaak
Kiedy to się stało?: ... W pierwszy dzień ferii zimowych mojego dziecka...
Opis sytuacji: ... 

Odwołanie tej blokady już rozpatrywałem - innego werdyktu nie będzie. Każdy jest traktowany na równi i nie będziemy akceptować odwołania z racji płaczu dziecka (to żadne wytłumaczenie).

 

Pomyśl człowieku jaką przykrość sprawiasz dziecku, Ty (że już Cię nie nazwę) bez serca... Codziennie płacze jak wół, i pyta co chwilę czy napisałem list do pana, który się pomylił... Tak bardzo lubi grać z przyjaciółką z działki obok... I to jeszcze w pierwszy dzień ferii zimowych, kiedy nie musi chodzic do szkoły, dałeś mu bana z tyłka wyjętego bo Ci się wydawało...

 

Nic trudnego w zainstalowaniu TeamSpeak3 bądź Discord’a (którego również można używać w przeglądarce) i wejść razem z dzieckiem by wyjaśnić sytuacje podczas procedury sprawdzania tak jak to przysługuje każdemu innemu na równi.

 

To jest gra dla dzieci od lat 7... Czego wy ludzie wymagacie od tych dzieci i ich rodziców !!! Ja nie mam pojęcia o komputerach wcale... Dla mnie to czarna magia, jakieś paczkordy czy tim spiki... Nawet nie wiedziałem, że link mogę kliknąć na czacie podczas gry... Może dla was to nic trudnego, ale są dzieci i nawet dorośli, którzy tego nie ogarną...

Grę zainstalował mi szwagier, który mieszka w Berlinie, po to żeby jego chrześniak miał frajde. Wojtuś jest wielkim fanem Minecraft, wszystkie ubrania ma w minecraft, wszystkie ręczniki, zeszyty, plecaki, pościele itp. Nawet nie wiecie ile dla takiego dziecka znaczy taka gra. Nie wiecie, bo nie byliście dziećmi ! i nie mieliście swoich ulubioinych gier ! 

 

Skoro to konto jest Twojego dziecka, to dlaczego Ty na nim grasz? Jest możliwość Współdzielenia IP i wspólnej gry - przy okazji będzie się uczył grać 😉. Równie dobrze tak jak Ty grasz na tym koncie w taki sam sposób mogłeś Ty osobiście wejść na jakiś komunikator i poddać się procedurze sprawdzania.

 

Tą wiadomość pisze mój pracownik administracji biurowej, bo ja już miałem problem z zalogowaniem się na waszym cudownym forum... Nie wszyscy się urodzili z komputerem PC za dziecka. Za moich czasów kiedy byłem w Twoim wieku siuśku, były komputery Amstrad i Spectrum, o których istnieniu nie wiedziałeś zapewne do tej chwili. Pozatym jakim prawem wymagacie odemnie instalacji jakichkolwiek programów, które nie są mi potrzebne do tego żeby grać w Minecraft ? Podczas zakładania konta na waszym serwerze, nie ma informacji że muszę posiadać takie programy lub muszę potrafić je obsługiwać... Aż się pofatyguję jutro do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Zapłaciłem za tą grę, używam jej w legalny sposób, i niczyje podejrzenia nie mogą mnie ograniczać lub zabraniać korzystania w pełni z wszystkich funkcji gry. 

 

Pozostaje odczekać blokadę, gdyż została ona wydana prawidłowo.

 

To jest gra dla DZIECI ! 

 

Nawet na słowo PRZEPRASZAM was nie stać, za bezpodstawne podejrzenia i blokadę

Screen bana: ...

  • Sad 4
  • Skull 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym na tak, bo to przecudowny bąbelek. Aczkolwiek trochę dziwne, aby tak reagować na grę także sugeruje, aby zrobił sobie dłuższą przerwę od grania. Za moich czasów to nie było takich dziadostw i się cudowne żyło, wyszło się na trzepak ze znajomymi i od razu było lepiej. Tej dzisiejszej młodzieży odbija już od tych telefonów i komputerów, sugerowałbym przerwę. W sprawie odwołania jestem w takim wypadku na nie.

Pozdrawiam cieplutko, życzę cudownego dnia ❤️

570632042_Jerryyczyuroczejrody.gif.fca0358aa1ab711072112811fb496dec.gif

Edytowane przez KKirito
  • Superka 1
  • Haha 1

HejKKa Wszystkim ❤️❤️

8C3C5B3C-A01E-497B-BA4E-C23A379E39AE.gif.3b7879bec9660a7c5db86a4ea46cdaea.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...