Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

SLY_KONIN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... SLY_KONIN
Nick Administratora, który banował: ... michociaak
Kiedy to się stało?: ... wczoraj
Opis sytuacji: ... Od początku... Grę kupiłem dziecku na 7 urodziny. To jest chłopiec ma na imię Wojtuś. 

Nie potrafi jeszcze grać więc pomagam mu we wszystkim. Jakiś czas temu na działce obok poznał dziewczynkę misia123, która ma 12 lat.

Syn mnie poprosił żebym zbudował taki dom, jakiego nie ma nikt, żeby zaimponować misi. Więc powstała koncepcja wieży z portali.

Wyczytałem gdzieś na angielskiej stronie, że największy portal może mieć makymalnie 23/23 kratki. Działka podstawowa wynosi 25/25 więc idealnie...

Tyle że potrzeba do tego bardzo dużo obsydianu... zawsze używałem randomtp żeby wkopywać się do samego dna mapy, i 10 kratek od bedrocka w górę, drążyłem tunele w poszukiwaniu lawy, bo tam znajdowałem jej najwięcej... Moje podróże po obsydian często trwały po kilka dni... Ale ostatnio wpadłem na pomysł żeby po prostu biec przed siebie na warpie otwartego świata, nie wpisując randomtp...

Tam jak zawsze wkopałem się na najwyższej górce na samo dno i 10 kratek w górę kopałem przed siebie... po drodze trafiłem na Wardeny... Nie chcąc stracić całego ekwipunku włożyłem wszystko do skrzynki którą stworzyłem... 7 Warden mnie załatwił. Chcąc odzyskać ekwipunek, zrobiłem dosłownie tak samo... Poszedłem na otwarty świat prosto przed siebie, chcąc znaleźć stare, przeze mnie wydrążone tunele. I tak znowu 10 kratek od dna drążyłem... To najlepsze teraz hahaha tak bardzo się ucieszyłem że odzyskam swoje rzeczy, bo trafiłem na tunel przeze mnie wydrążony, że dostałem BANA. 

Nie wiedziałem że kopanie tuneli w tych samych miejscach jest zabronione 

Nie wiedziałem że ktoś mnie może posądzić o jakiś Xray, o którym słyszę pierwszy raz w życiu 

Nie wiedziałem że jak nie mam discorda czy tim spika (bo moje dzieci tego nie potrzebują) to dostanę BANA

Może za bardzo ktoś z was wczuł się w rolę, albo i wszyscy (szok) bo nie zrobiłem nic za co mógł bym zostać jakkolwiek ukarany...

Możecie sobie wszystko sprawdzić bo przecież macie taką możliwość...

Mam czyste sumienie więc bardzo proszę o udowodnienie mi że używam jakichś cheatów, bo to że komuś się wydaje, jest dla mnie co najmniej śmieszne...

Dziecko mi dziś cały dzień suszy czy napisałem list na forum.

Kiedy będzie mógł pograć z Misia123 bo jest dopisana do naszej działki

Uwieżcie mi że gdyby nie dziecko, to nie tłumaczył bym się i nie płaszczył przed wami...


Screen bana: ... Brak

  • Superka 1
  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem na nie.

Od jednej kary można odwołać się tylko RAZ. Jeśli prośba została odrzucona, to kara jest jak najbardziej adekwatna. Dostałeś bana nie za x-ray, tylko, z tego co pamiętam, za brak współpracy, gdyż nie pojawiłeś się ani na TS3, ani na Discordzie. Ciągle pisałeś tylko "bez sensu..." Nie przyznawaleś się do żadnych niedozwolonych modyfikacji, pomimo słusznych podejrzeń, które były poparte mocnymi argumentami (dla sprostowania zobacz swoje poprzednie odwołanie) i nie chciałeś bronić swojego zdania na wybranym komunikatorze. Prośba niestety do odrzucenia.

 

 

Moje zdanie popiera jeszcze to, że nie dołączyłeś zrzutów ekranu

 

Połączono posty.//jipsyy

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołanie tej blokady już rozpatrywałem - innego werdyktu nie będzie. Każdy jest traktowany na równi i nie będziemy akceptować odwołania z racji płaczu dziecka (to żadne wytłumaczenie).

 

Nic trudnego w zainstalowaniu TeamSpeak3 bądź Discord’a (którego również można używać w przeglądarce) i wejść razem z dzieckiem by wyjaśnić sytuacje podczas procedury sprawdzania tak jak to przysługuje każdemu innemu na równi.

 

Skoro to konto jest Twojego dziecka, to dlaczego Ty na nim grasz? Jest możliwość Współdzielenia IP i wspólnej gry - przy okazji będzie się uczył grać 😉. Równie dobrze tak jak Ty grasz na tym koncie w taki sam sposób mogłeś Ty osobiście wejść na jakiś komunikator i poddać się procedurze sprawdzania.

 

Pozostaje odczekać blokadę, gdyż została ona wydana prawidłowo.

 

Edytowane przez DaXim_
  • Sad 1
  • XD 1

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...