Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

KacperON15


Kacperrro15

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: KacperON15
Nick Administratora, który banował: KatyTop
Kiedy to się stało?: 26.01.23r
Opis sytuacji: Zbanował mnie administrator, co prawda w tytule bana pisze do wyjaśnienia TS3 natomiast nie musiałem wyjaśniać, bo wiem że ban został nadany przez multikonto, dowiedziałem się wchodząc właśnie na moje multikonto o nazwie Mati2137 i tam pisało że MK i był również ban perm, chciałbym prosić o unbana dlatego że przez te kilka dni przemyślałem sytuacje i bardzo żałuje tego że zrobiłem multikonto, jeżeli mnie odbanujecie to mogę obiecać że nigdy nie zrobię już multikonta, a zrobiłem je dlatego żeby móc odbierać co 10 dni 2 lege skrzynie zamiast 1 i chciałem się wzbogacać w ten sposób, teraz wiem że to była głupota i takie oszustwo nie popłaca, bardzo chciałbym móc w pełni uczciwie grać na tym serwerze ale przeszkadza mi ban. Myślę że zasługuję na drugą szansę gdyż wyraziłem skruchę i to była pierwsza i obiecuję że ostatnia taka sytuacja.
Screen bana: Poniżej.obraz_2023-01-31_205748912.thumb.png.951db8f3186d02a1d8214b256c8af563.png

  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosisz o ub dla twojego głównego konta czy MK? Trochę się pogubiłem. Jeżeli chodzi o multikonto to nie zostanie odbanowane do końca edycji. Na głównym koncie masz powód Do wyjaśnienia na TS3, więc idź bronić siebie na TeamSpeaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Odwołanie odrzucam. Musisz wejść na TeamSpeak 3, aby wyjaśnić pewną sytuację.

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...