Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Michal2137

Rekomendowane odpowiedzi

2023-01-30_01_01_26.thumb.png.8d76af1121fddaf7493ca02a1705cc06.pngNick zbanowanego: Michal2137

Nick Administratora, który banował: michociaak

Długość bana: 5 dni

Kiedy to się stało?: 29.01 gdzieś koło 22 

Opis sytuacji: Biłem sobie moby na Auto clikerze. Przyznałem się do używania Autoclikera i chciałbym żeby mój ban został skrócony do co najmniej 48 godzin od otrzymania bana, ponieważ nikt nic nie stracił przeze mnie, gdy używałem Autoclikera, a osoby które używają bardziej chamskich modyfikacji/oprogramowań to najczęściej żeby mieć przewagę nad innymi graczami i jak się przyznają to mają taką samą ilość dni bana co ja, a ja używałem go tylko i wyłącznie do zabijania mobów i jest to nie sprawiedliwe z mojej perspektywy, że za takie coś jestem wkładany do jednego wora z gorszymi cheaterami. 

Edytowane przez Michal2137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrócenie bana już nastąpiło, dlatego masz 5 dni nie 10 i dodatkowo zachowałeś działkę 😊 Odczekaj karę i wróć bez autoclickera 😕 

 

Na nie

  • Superka 1

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clicker też służy do zyskania przewagi nad innymi, poprzez większe CPS, a co za tym idzie szybciej zabijasz moby w twoim przypadku, szybciej zdobywasz XP i itemy. Kara i tak została mocno zmniejszona. Do odrzucenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...