Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Gucio.exe

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: KubaWak
Nick Administratora, który banował: aversh

Kiedy to się stało?: 15:19 26.01.2023
Opis sytuacji: Odpaliłem autoclickera żeby szybciej budować domek na działce mojego kolegi. Miałem tylko 15 kliknięć na sekundę to nie jest dużo.
Screen bana:

326633186_1492563397932711_4494718818009123160_n.png

Edytowane przez aversh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Hej, zostałeś zbanowany za przyznanie się do clickera. Na naszym serwerze używanie clickera podczas rozgrywki jest zabronione. Poza tym sam się przyznałeś do jego posiadania, dlatego zostałeś zbanowany na 5 dni.

 

  • Like 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, aversh napisał:

Hej, zostałeś zbanowany za przyznanie się do clickera. Na naszym serwerze używanie clickera podczas rozgrywki jest zabronione. Poza tym sam się przyznałeś do jego posiadania, dlatego zostałeś zbanowany na 5 dni.

 

Przepraszam za używanie auto clickera. Zacząłem dzisiaj grać i nie wiedziałem że auto clicker nie jest dozwolony. Proszę o odbanowanie już nigdy nie użyje auto clickera lub innych nie dozwolonych rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Gucio.exe napisał:

Proszę o odbanowanie już nigdy nie użyje auto clickera lub innych nie dozwolonych rzeczy. 

Niestety musisz odczekać karę. Za przyznanie się dostałeś i tak krótszą. Na nie.

  • Like 2

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Tak jak napisał @aversh - sam przyznałeś się do posiadania cheatów, dlatego musiałeś ponieść karę. W Twoim przypadku jest to najkrótszy możliwy ban za cheaty, więc odwołanie odrzucam. Usuń niedozwolone modyfikacje i wracaj do gry!!

  • Superka 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...