Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

marek12310


marek12310

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: marek12310
Nick Administratora, który banował: KatyTop
Kiedy to się stało?: 21:50
Opis sytuacji: nie mam pojęcia co się stało szczerze bo położyłem się o 19 zostawiłem komputer odpalony i wbijam o 5 patrze a bana dostałem za oszustwo podczas handlu gdzie nie było totalnie takiej sytuacji i mam już powoli dość bo drugi dzień i drugiego bana dostaje za coś czego nie zrobiłem
Screen banaimage.thumb.png.0eff83f31fd68e2acd76904226aae3f6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

 

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podesłanie bo nie sądziłem że o to chodzi

 

 

sądze że ban jest niesłuszny ponieważ handlu nie było, osoba chciała się bić na mapie surowcowej pisane było że na oddawane lecz sama zaproponowała pvp i musiała się wiązać z tym że może stracić itemy, nie zapłaciła mi nic więc handlu nie było w tym przypadku, jeśli chodzi o bana moim zdaniem ban niesłuszny proszę o odzew i miłego

 

Połączono.//jipsyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Ustaliliście, że będziecie się bić, ale po walce oddacie sobie itemy. Nie wywiązałeś się z umowy, dlatego dostałeś bana. Jest to traktowane jako oszustwo, ponieważ oszukałeś Gracza w celu odebrania mu przedmiotów. Jestem zmuszona odrzucić odwołanie. Wracaj do gry po blokadzie!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...