Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

michal91231
Wiadomość dodana przez aversh,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...michal91231
Nick Administratora, który banował: ...aversh
Kiedy to się stało?: ...dzis
Opis sytuacji: ...co to jest to co mi kazałes pobrac mi sie cały kąp zlagował i pisze ze to virus i przez to mi wszystko porozłaczało internet i bluetooth 😕 działka papa i gorzej ze miał tam ity kolega 🙂 
Screen bana: ...

  • Przytulas 1
  • Skull 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Zostałeś wzięty na sprawdzanie ponieważ podejrzewałem u Ciebie niedozwolone modyfikacje. TeamSpeak3 i AnyDesk to nie są wirusy, bo gdyby było inaczej to sami byśmy z nich nie korzystali. 

Wysyłałem Ci kilkukrotnie bezpieczne linki do tych aplikacji, więc jak ty niby pobrałeś tego wirusa to nie mam pojęcia. Nie działamy na szkodę graczy. 

Jeśli wywaliło Ci internet to wstaw tu odpowiednie dowody, które świadczą o utracie połączenia, a wtedy zobaczymy co z Tobą zrobić. Jeśli Twoje odwołanie zostanie zaakceptowane to Twoja działka wróci na swoje miejsce.

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
55 minut temu, michal91231 napisał:

a moge jeszcze na team speak?

Twój czas na współpracę już minął 😕 Jedyne co możesz zrobić to dołączyć odpowiednie ssy, które wskazywałyby na utratę połączenia i Logout z tego powodu

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Nie dołączyłeś dowodów, a dodatkowo zrobiłeś multikonto, dlatego na Twoim koncie jest już blokada za omijanie systemu blokad, a nie za logout. Odwołanie odrzucam.

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...