Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Armorkiwi

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... Armorkiwi
Nick Administratora, który banował: ... jipsyy
Kiedy to się stało?: ... 23.01.2023
Opis sytuacji: ...  

Witam. Piszę to odwołanie by zobrazować całą zaistniałą sytuację związaną z graczem xMr0wka i napisać wyjaśnienie jak to wyglądało z mojej strony. 

Wszystko zaczęło się od mojego byłego współgracza OGNykl, ktory to po zbanowaniu gracza xMr0wka (jak i pozniej jego multikonta holandiatop1) stwierdził, że dobrym pomysłem będzie kontynuowanie współpracy z graczem xMr0wka i wspieranie jego działalności w dążeniu do zdobycia Głowy Czarnego Szkieleta za punkty questowe. Nie rozumiem skąd powiązanie mnie z tym planem, nie wyraziłem chęci współpracy z graczem xMr0wka i jako dowód dysponuje screenami naszych rozmów z discorda. Dodatkowo, po jakimś czasie gracz OGNykl sam opuścił szeregi naszej "ekipy" i na własną rękę działał z graczem xMr0wka. 

Wiem, że nieodpowiednim zachowaniem było ukrywanie tegoż gracza, lecz niczym innym poza tym nie zawiniłem ani nie wykorzystywałem go do osiągniecia jakichkolwiek korzyści finansowych związanych z jego działalnością. W związku z tym proszę o złagodzenie wymierzonej kary oraz serdecznie przepraszam za zachowanie cały serwer, jak i administrację, gdyż dopuściłem się ukrywania nieuczciwej osoby. Nie zgłosiłem go od razu, ponieważ zwyczajnie byłem zajęty wbijaniem topki z pomocą reszty ekipy i myślałem, że jak przestanę z nim współpracować nie zostanę pociągnięty do odpowiedzialności za jego czyny. Szczerze mówiąc od początku nie byłem przekonany co do tej „współpracy”. Nie byłem też pewien, czy nie zostanę uznany za kapusia przez innych graczy - a ostatnio ten temat bywa często poruszany. Nie zgadzam się z tym, co zrobił xMr0wka i nie chcę być z nim utożsamiany.

 

Screen bana: ...  image.png

 

 

Edytowane przez Armorkiwi
  • Superka 3
  • Thinking 1
  • Idk 1
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Armorkiwi napisał:

czy nie zostanę uznany za kapusia przez innych graczy

Lol to jakieś mniej rozwinięte pod względem iQ stivki by cię tak wyzywały XDD Widać, że żałujesz i też przepraszasz za czyny, dlatego byłabym za zmniejszeniem kary, jednak nie całkowitym jej zdjęciem przez to, że przyznałeś się do współpracy z xMr0wką... Neutral

  • Superka 1

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kiwi jest na tyle mądry i rozumie swój błąd co do ukrywania graczy z mk i więc tego nie zrobi. W dodatku z tego co mi wiadomo to faktycznie Kiwi nie grał już z OGNykl.

Więc jestem za zmniejszeniem kary.

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całej waszej trójki twoje odwołanie wygląda najbardziej legit. Wskazalales że OGnykl współpracował z mrówka.

Gdzie reszta nie umiała wskazać kto gdzie i jak oraz jacy to oni biedni. A my i tak przecież to wiemy. Przecież ban się z nikąd nie bierze.

 

I jestem skłonny uwierzyć w twoje słowa wyraziłeś skruchę... Jestem za zmniejszeniem kary. Bo nie wiem w jakim stopniu skorzystałeś na tym i no jednak pomimo walki o topke nie zgłosiłeś ich.

Czego nie rozumiem bo to jak walka na pvp z cheaterem... Nie wygrasz.

  • Superka 1

image.png.6f8559d2576f656affa05e8e67300cc6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam użytkownika Armorkiwi już od dłuższego czasu i wiem, że to gracz, który po prostu lubi grać na serwerze i stara się uczciwie zarobić na topkę. Wiem, że Armorkiwi naprawdę czuje wstyd za to, że ukrywał użytkownika xMr0wka i że od początku nie czuł się dobrze w kooperatywie z nim. Wiem to, bo na tej edycji utrzymujemy stały kontakt poza graniem na serwerze.

 

Byłam przy tym jak gracz OGNykl zaczął robić dziwne rzeczy i w rezultacie opuścił ekipę Kiwiego - od tamtej pory kontakt z OGNyklem się urwał i sami, prywatnie, narzekaliśmy na jego niesprawiedliwe zachowanie i traktowanie nas. W odwołaniu od bana OGNykla opisałam sprawę dokładniej.

 

Prawdą jest to, że jakaś kara się należy, ale Armorkiwi jako jedyny wyraził szczerą skruchę związaną z tą sytuacją i myślę, że takiego występku już nigdy nie powtórzy. Byłoby super, gdyby udało się chociaż skrócić karę, jako że Armorkiwi z całej tej grupy zbanowanych nie miał ŻADNYCH profitów związanych z działalnością xMr0wka - samodzielnie się pocił, handlował i wydurniał z nami na czacie.

Edytowane przez xDeeline
poprawki gramatyczne
  • Przytulas 1

xQH.gif.68353e29cafb9014fdd2e8f2492f980f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak, znam kiwiego i wiem ze jest mu zal z tego powodu i nie zrobi tego wiecej, a waznym jest to ze nie mial z tego zadnej korzysci pienieznej, wiec nie mialo to wplywu na jego pozycje w topce

Edytowane przez Klusek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Jako jedyny z całej trójki wyraziłeś skruchę, która może być przeze mnie potraktowana przynajmniej jako akceptowalną. Doskonale zdawałeś sobie sprawę z tego iż gracz xMr0wka gra u nas na serwerze na multikontach. Jednakże jako jedyny dostałeś karę niższą właśnie ze względu braku względnych korzyści na serwerze, było to zaledwie 120 tysięcy w wykonanych przelewach od 2 multikont. Zaledwie i aż, bo zdobytych w sposób godny potępienia i nieakceptowalny w żadnym aspekcie. Myślę, że Twój rozłam z innym graczem był spowodowany głównie takim cwaniactwem, za które dostaliście bana. Mam jednak i wrażenie, i nadzieję, iż ta skrucha spowodowana jest przynajmniej po części poczuciem winy, nie tylko potrzebą napisania odwołania. Przemawia natomiast do mnie fakt, iż część graczy (co prawda Ci z którymi masz lepszy kontakt), a także nasz modczapki wypowiadają się o Tobie pozytywnie, więc myślę iż o czymś to świadczy i jestem skłonny wnioskować o skrócenie albo cofnięcie blokady.

  • Superka 5

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Przyznałeś się do błędu, na serwerze grasz już długi czas i nie było z tobą żadnych problemów. Tym razem damy ci unbana, ale pamiętaj, że kolejne takie procedery będą karane dłuższym banem. Miłej gry.

  • Superka 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
uMqzDLw.gif

Administracja zdecydowała, że można zdjąć blokadę!

Miłej gry!

  • Superka 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...