Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

OGNykl

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: OGNykl 

Nick Administratora, który banował: Zabsong

Kiedy to się stało?: 23.01.2023, o której godzinie nie wiem bo byłem cały dzień w aquaparku. 

Opis sytuacji: A więc zaczynając, dostałem bana za ukrywanie multikonta gracza i wykorzystywanie go do zarabiania. Uważam, że blokada została nadana niesłusznie i liczę na w miarę szybki unban. Wracając do tematu gracza xMrowka, poznałem go jako holandiatop1 i gadałem z nim jako holandiatop1. Rozmowa zaczęła się, ponieważ wszedł on na kanał discord,  na którym w danym momencie się znajdowałem ze znajomymi. Gracz ten przedstawił się jako holandiatop1 a przed banem konta xmrowka nie miałem z nim żadnego kontaktu. Przyszła pora gdy holandiatop1 dostał bana za Mk xmrowka. Na discordzie wtedy byli admini, ja, znajomi i sam holandiatop1 i się śmialiśmy jak można wejść na forum na zbanowane konto z tego samego IP,  na którym był gracz na serwerze. Z początku nie miałem pojęcia, że gracz rosół to xmrowka. Zdziwiłem się gdy do mnie napisał z początku i dobrze mnie znał.  Powiedział, iż kiedyś grał pod innym nickiem i grywał ze mną. Skończyłem z nim rozmowy, gdy dostał bana za jakieś modyfikację.  Chciałbym mocno zaznaczyć, iż w taryfikatorze kar jaki jest dostępny na tym forum nie ma wzmianki o ukrywaniu Mk graczy, dlatego to jest drugi argument, który mówi o tym, że blokada jest nadana nieslusznie. Chciałbym dodać,  że wszystkie $, ity które posiadam od gracza rosół mogę zwrócić.

Nie chciałem zrobić nic złego, no ale wyszło niestety jak wyszło. Z mojej strony mogę obiecać, że taka sytuacja się nie powtórzy. 

Dziękuję i pozdrawiam.  Liczę na pozytywne rozpatrzenie. 

 

 

Ważne:

Leciały już takie bany, które były nieadekwatne do taryfikatora. A jeżeli już mają lecieć za to bany uważam, iż taryfikator wprowadza w błąd i należy go zmienić. Pozdrawiam

 

 

Screen bana: 

Screenshot_20230123_202908_PickaxeChat.jpg

Screenshot_20230123_203206_Chrome.jpg

Screenshot_20230123_203210_Chrome.jpg

Screenshot_20230123_203213_Chrome.jpg

 

 

 

 

 

Edytowane przez aversh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, OGNykl napisał:

Zdziwiłem się gdy do mnie napisał z początku i dobrze mnie znał.

No to logiczne, że to jakaś osoba, z którą grałeś tylko na innym koncie właśnie np. na multikoncie xD

 

33 minuty temu, OGNykl napisał:

w taryfikatorze kar jaki jest dostępny na tym forum nie ma wzmianki o ukrywaniu Mk graczy, dlatego to jest drugi argument, który mówi o tym, że blokada jest nadana nieslusznie.

Czekaj czyli wiedziałeś o mk, ale że nie ma w taryfikatorze o tym wzmianki, więc go nie zgłaszałeś i teraz walczysz o unbana nie dlatego, że nie wiedziałeś o mk i zostałeś "posądzony" tylko dlatego, że nie ma w taryfikatorze mowy o ukrywaniu mk? XD omg OG... Sam się wkopałeś i do tego farmazonisz... Administracja miała jakieś dowody na wasze czyny + Zarząd może dać bana za coś czego nie ma w taryfikatorze MC/Forum/DC... Przykro mi, ale na nie 😞 (i nie mówię tego tylko dlatego, że jestem w Administracji, ale po prostu gadasz głupoty i grasz nieuczciwie, co jest słabe i dotyka też mnie...)

Edytowane przez iamkaro
  • Superka 2

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, iamkaro napisał:

No to logiczne, że to jakaś osoba, z którą grałeś tylko na innym koncie właśnie np. na multikoncie xD

 

Czekaj czyli wiedziałeś o mk, ale że nie ma w taryfikatorze o tym wzmianki, więc go nie zgłaszałeś i teraz walczysz o unbana nie dlatego, że nie wiedziałeś o mk i zostałeś "posądzony" tylko dlatego, że nie ma tego w taryfikatorze mowy o ukrywaniu mk? XD omg OG... Sam się wkopałeś i do tego farmazonisz... Administracja miała jakieś dowody na wasze czyny + Zarząd może dać bana za coś czego nie ma w taryfikatorze MC/Forum/DC... Na nie 😞 

1) Nie wiedziałem czy jest na koncie czy na multikoncie. 90% z kim gadałem to osoby, które mam w znajomych na serwie.

 

2) Ten drugi argument wziąłem z odwołania capybara_master...

  • Thinking 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję gracza OGNykl już od pewnego czasu. Jestem zdecydowanie na NIE i już śpieszę z wyjaśnieniami. Wypunktuję je, dla wygody i przejrzystości.

 

Moim największym problemem z graczem OGNykl jest to, iż uważam, że nie jest to gracz godny zaufania i mam mocne podejrzenia, że kłamie również w tym odwołaniu.

 

1. Poznałam gracza OGNykl wtedy, kiedy grał jeszcze z użytkownikami Armorkiwi, Kielbasa_1 i Klusekk. Umowa była taka, że mieli razem złożyć beacona. Pewnego dnia Armorkiwi napisał do mnie, że OGNykl zrezygnował i odszedł do innej ekipy, bo mieli mieć beacona o wiele szybciej niż Armorkiwi i reszta. Oznacza to, że mimo umowy poleciał do innej ekipy. Pierwsza złamana umowa.

 

2. Gracz OGNykl wielokrotnie próbuje dyskretnie scamować ludzi na głupie sposoby. Nie są to scamy per se czy rzeczy zakazane w regulaminie, ale są po prostu nie fair wobec innych graczy.

- raz pisze, że zagra w szachy o 200k (co, niestety, można łatwo zcheatować)

- raz spamuje typu "kto pierwszy przeleje mi 50k może skopać działkę za darmo" (a wszyscy wiemy jak to działa)

- zaczął też agresywnie reklamować swoje kopanie na beaconie i rozdawać je za darmo, ponieważ nie był zadowolony ze zbyt niskiej ceny kopania u użytkowniczki cat_gone - następnie, gdyby nie xXOskar, OGNykl nie dotrzymałby swojej obietnicy i koniec końców nikt by nie pokopał za darmo. Druga, prawie złamana umowa.

- wielokrotnie prowokował administrację i dostawał za to upomnienia

- EDIT: przypomniało mi się też jak jednego dnia pisał na głównym czacie losowe koordy, na których rzekomo znalazł wieśniaki tylko po to, by ludzie tepali się sprawdzić swoich wieśniaków i żeby dzięki temu przeładowały się chunki/widoczne były nicki pod/nad ziemią, żeby móc je napaść (co mi tłumaczył na bieżąco podczas naszej pierwszej i jedynej rozmowie na discordzie)

(- otrzymaliśmy razem z graczem Armorkiwi informację, iż OGNykl sprzedał koordynaty wieśniaków, które miał razem ze swoją poprzednią ekipą, jednak nie jest to w 100% pewne, gdyż nasze źródło mogło kłamać. Sam OGNykl miał niespójną wersję wydarzeń i nie udało nam się zweryfikować jego wersji, wszystko wskazuje na wersję tego innego gracza.)

 

3. Użytkownik OGNykl nękał mnie na czacie prywatnym (zdjęcia na bieżąco wysyłałam użytkownikowi Armorkiwi) i wypisywał w nieciekawy, narzucający się sposób. Screeny: https://imgur.com/a/j6lcP7y Nazywał mnie "kotek", "bejbe" (niby w żartach, ale nie było to dla mnie przyjemne, rozmawialiśmy ze sobą tylko raz i to przez jakąś godzinę, dla mnie to praktycznie obcy gracz) i wypytywał ciągle o mojego partnera, wysłał mi też niechciany donate z dopiskiem brzmiącym mniej-więcej "skromny donate 🙂 może też kiedyś coś dasz od siebie", a następnie, po blokadzie z działki i /ignore z mojej strony próbował ominąć te narzędzia i podrzucał mi do ekwipunku książki z napisami i rzekomymi przeprosinami. Zrobił to też po tym jak mój narzeczony, gracz PojemnyZbyszek, napisał mu by się ode mnie odczepił - a zrobił to, bo fizycznie siedział przy mnie gdy to wszystko się działo i widział jak niekomfortowo się czuję.

 

Podsumowując: Biorąc pod uwagę wiele desperackich prób wzbogacenia się przez użytkownika OGNykl i wiele nieodpowiednich zachowań nie jestem w stanie uwierzyć w to, że współpraca z graczem xMr0wka nie była świadoma i celowa. OGNykl odnosi się do graczy tak, jakby był serwerowym cwaniakiem i szukał każdej okazji do wbicia się w tophajs.

 

 

Edytowane przez xDeeline
potrzebny dodatkowy kontekst w jednej części
  • Superka 2

xQH.gif.68353e29cafb9014fdd2e8f2492f980f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Powiedział, iż kiedyś grał pod innym nickiem i grywał ze mną."

 

No tak bo wystarczy powiedzieć że się kiedyś razem grało i odrazu wszystko jest ok. Do tego stopnia że można dostać się do znaj na serwerze xD

 

"Chciałbym mocno zaznaczyć, iż w taryfikatorze kar jaki jest dostępny na tym forum nie ma wzmianki o ukrywaniu Mk graczy, dlatego to jest drugi argument, który mówi o tym, że blokada jest nadana nieslusznie."

 

Zarząd może wyjść poza regulamin, jako iż nie jesteś świeżym graczem raczej byłeś świadom że mk jest niedozwolone

Co za tym idzie ukrywać osobę z mk mogło właśnie tak się skończyć jak skończyło.

 

U ciebie mój drogi nawet nie widzę skruchy. oba konta Mk mrowki dziwnym trafem trafiły na twoją listę znajomych.

I chcesz mi powiedzieć że to czysty przypadek?

Jeśli już chcesz się odwoływać to może rób to z głową i mów całą prawdę...

Na nie

 

 

 

  • Superka 2

image.png.6f8559d2576f656affa05e8e67300cc6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie

Godzinę temu, OGNykl napisał:

Chciałbym mocno zaznaczyć, iż w taryfikatorze kar jaki jest dostępny na tym forum nie ma wzmianki o ukrywaniu Mk graczy, dlatego to jest drugi argument, który mówi o tym, że blokada jest nadana nieslusznie.

zarząd ma prawo wyjścia poza regulamin, co udowadnia o jego nieznajomości przez ciebie

 

1 godzinę temu, OGNykl napisał:

  Powiedział, iż kiedyś grał pod innym nickiem i grywał ze mną.

wiksa on Twitter: "kocham prezydenta dude i morawieckiego a wie pan co mój  wujek to walczył pod monte cassino i zdobyli kurwa ten klasztor  benedyktynów a naszym hymnem to powinna być rota

 

chcialbym tez dodac ze lubiles mi, kielbasie i kiwiemu podkradać rzeczy ze skrzynek xd

  • Like 1
  • Przytulas 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Klusek napisał:

chcialbym tez dodac ze lubiles mi, kielbasie i kiwiemu podkradać rzeczy ze skrzynek xd

 

Potwierdzam to, Kiwi mi narzekał, że mu giną rzeczy ze skrzynek, sama mu któregoś dnia wysłałam screena jak OGNykl przeszukuje jego skrzynki i jeszcze zanim OGNykl odszedł do innej ekipy Kiwi usunął go ze swojej działki. Kiełbasa zrobił to samo niewiele później.

Edytowane przez xDeeline

xQH.gif.68353e29cafb9014fdd2e8f2492f980f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za trzeci post pod tym wątkiem, ale po wejściu na post Capybara_Master zauważyłam też inny smaczek....

 

2 godziny temu, OGNykl napisał:

2) Ten drugi argument wziąłem z odwołania capybara_master...

 

Okazuje się, że nie tylko to przekopiowałeś. 🙂

 

3 godziny temu, OGNykl napisał:

Nie chciałem zrobić nic złego, no ale wyszło niestety jak wyszło. Z mojej strony mogę obiecać, że taka sytuacja się nie powtórzy. 

 

Jak napisał Capybara_Master:

 

326989975_1385204712018493_7294270364253107120_n.thumb.jpg.b8452174ecc2dbd70a15dbe66b467abe.jpg

 

No, ale trzeba przyznać, że się postarałeś i jakieś słowo wstawiłeś, jakieś usunąłeś... Jak wchodzę na forum z telefonu to ten fragment ma nawet inne formatowanie niż reszta Twojego tekstu, co pokażę w screenie poniżej. 

 

ogn.jpg.4ff9663800d1338fb6c5f701a2dfde78.jpg

 

Według mnie to tym bardziej podważa Twoją szczerość i wolę poprawy, ponieważ zarówno Twojego głównego argumentu (tj. o braku kary w taryfikatorze), jak i okazania skruchy nie napisałeś sam - tylko wygodnie skopiowałeś z odwołania Capybara_Master.

  • Like 1
  • XD 1

xQH.gif.68353e29cafb9014fdd2e8f2492f980f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Doskonale zdawałeś sobie sprawę zarówno z niemoralności procederu przez Ciebie uprawianego. Przykro mi, ale zasłanianie się brakiem punktu w taryfikatorze jest zwyklym podcieraniem sobie tyłka i śmianiem się administracji w twarz. Takie ściemy może u rodziców przechodzą, ale nie będą przechodziły na serwerze. Grasz już tyle czasu, a nawet nie potrafisz przyjść i uczciwie się przyznać, że zawiniłeś tylko szukasz wymówek. Dodatkowo jestem pewien, iż Twoje przeprosiny nie są szczere a wynikają jedynie z chęci dostania unbana. 

Na NIE.

  • Superka 4

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zabsong napisał:

Doskonale zdawałeś sobie sprawę zarówno z niemoralności procederu przez Ciebie uprawianego. Przykro mi, ale zasłanianie się brakiem punktu w taryfikatorze jest zwyklym podcieraniem sobie tyłka i śmianiem się administracji w twarz. Takie ściemy może u rodziców przechodzą, ale nie będą przechodziły na serwerze. Grasz już tyle czasu, a nawet nie potrafisz przyjść i uczciwie się przyznać, że zawiniłeś tylko szukasz wymówek. Dodatkowo jestem pewien, iż Twoje przeprosiny nie są szczere a wynikają jedynie z chęci dostania unbana. 

Na NIE.

Dziękuję za odpowiedź i przepraszam. Do zobaczenia wkrótce.

  • Sad 1
  • Skull 2
  • XD 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Jako jedyny, nie potrafiłeś się w pełni przyznać do błędu. Nawet nie zainteresowałeś się, żeby wejść na ts3 i spróbować wyjaśnić całą sytuacje z Żabą. Twoje zachowanie pokazuje tylko tyle, że nie zasługujesz żeby dostać ub, dlatego odwołanie odrzucam.

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...