Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Szybkie sprzedawanie


AlixShuffle

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): AlixShuffle 
Propozycja dotyczy (tytuł): Szybkie sprzedawanie całego eq
Opis propozycji: Dzien dobry przychodzę z propozycją ktora może wiekszosci ludziom podpasowac jeśli zrozumieją o co mi chodzi. A więc tak, w mojej propozycji chodzi o to ze gdy mamy kilka rzeczy do sprzedania a mamy je w eq (mamy np. Marchewki, ziemniaki, cobbel, trzcina... co kolwiek ale kilka... kilka rodzajow(?!?)) Yo żebyśmy nie musili wpisywać/sklep wybierać jedną kategorie potem ta rzecz, kolejna kategorie, rzecz i tak w kolko tylko wpisaliśmy powiedzmy komendę /sprzedaj i pojawiloby się nam takie okienko wielkościowo do eq i moglibyśmy wrzucić tam wszystkiebrzeczy które chcemy sprzedać ma raz i przy wylaczeniu tego okienka (e albo esc albo kto co ma ustawione) wszystko by się podsumowalo i sprzedało a  pieniazki wpłynęły by nam na konto. Mam nadzieke że każdy mnie zrozumiał jak nie to zapraszam pv czy cos i sory jak są jakieś bledy ale nie umiem w interpunkcję. Miłego dnia pa ♡
Dodatkowe SS'y: nie posiadam bo mam za leniwego brata i nie chcial mi tego zrobić a ja n umiem i na moim laptopie tego nie zrobię ♡

  • Like 1

 


image.png.6b161203d2b8a85f8c8e17940199c53f.png
 

IDOL!image.png.aee8eb74a8e781b4c359ae817c9d3855.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za! Proponuję komendę „/sprzedajeq”. Myślę, że bardzo to ułatwi używanie skupu, np. wtedy gdy mamy różne surowce lub plony w ekwipunku. 

  • Superka 3

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

W teorii służy tez temu komenda /skrzynkasprzedaj, jedyne czym sie różni  od twojej propozycji to to, ze zamiast z eq do „okienka” to wszystkie itemki dajesz do skrzyneczki i z niej sprzedajesz

 

Czy propozycja spoko? Jak najbardziej

 

Czy zostanie wprowadzona na serwer? Nie mam pojęcia bo mamy podobnie działająca już komendę 

 

  • Superka 2
  • Like 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bucha ma filozoficzne podejście? Tak

Czy marudzi? Trudno określić

Czy Paweł będzie miał kolejne pół godziny wyjęte z życia? Z pewnością

Czy propozycja powinna zostać zaakceptowana? Czemu nie

  • Superka 2

1698233994_ezgif.com-gif-maker(1).gif.28e8b1d60ad735cacd106687cdb0748a.gifezgif.com-gif-maker.gif.bdd7693358f0907062dba116f1631cd7.gif

17.01.2021💔

200 §3 kk Dz.U.2020.1444

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • HeadAdmin
HeadAdmin

Propozycja została odrzucona!

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...